Telefoninio melagio neperauklėjo nė didžiulės baudos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vienam mūsų rajono gyventojui už melagingus iškvietimus teisėjai jau skyrė daugiau kaip 25 tūkst. eurų baudų. Pareigūnai įspėja, kad melagingi gyventojų pranešimai nebus toleruojami.

Pirmasis skambutis – prieš dvejus metus

Rubikų gyventojas G. K. policijai ir kitoms specialiosioms tarnybos žinomas jau dvejus metus – nuo 2018-ųjų gruodžio jis už tokius pranešimus yra nuolat patraukiamas administracinėn atsakomybėn.
Kaip informavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Greta Frajerytė, pirmas G. K. skambutis Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė tų metų gruodžio 14-osios naktį, kai jis pranešė, jog Rubikuose yra padėtos penkios bombos. Tą pačią naktį skubios pagalbos telefonu 112 vyras skambino dar 18 kartų.
„43-ejų metų vyras į Bendrąjį pagalbos centrą per daugiau nei metus skambino dėl įvairių priežasčių. Pavyzdžiui, pranešdavo, kad prieš jį smurtaujama, kad jis nukentėjo eismo įvykyje, kad pasiklydo miške ar į koją įkando šuo, kad jį kliudė traktorius, kad kaimynas į šulinį įmetė katiną“, – apie rubikiškio skambučius pasakojo pareigūnė.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*