Tėvams skirtoje knygoje – raktas į sėkmingą tėvystę

Indrė Neimantė džiaugiasi, kad „Family Lab Academy“ filosofija, patirtis bei žinios, sudėtos į knygą, keliauja po visą Lietuvą ir net už jos ribų. „PhotoBAL“ nuotr.

Vaiko savarankiškumą ir kūrybiškumą nuo pat pirmųjų dienų skatina tėvai, kurių pagrindinė pareiga – drąsinti vaikus kasdienėse situacijose ir skirti jiems kokybiško laiko.
Apie tai ir dar daugiau iš Mažeikių kilusi Indrė Neimantė pasakoja savo ir kolegės neseniai išleistoje knygoje „Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?“. Šiandien ji dalijasi savo gyvenimo istorija, knygos kūrybinio proceso metu pasitaikiusiais išbandymais bei atskleidžia rakto į sėkmingą tėvystę paslaptį.

Mažeikiškės Indrės gyvenimas visuomet buvo neatsiejamas nuo vaikų – net penkias vasaras ji dirbo vadove vaikų stovykloje Balsiuose, buvusiame Lietuvos edukologijos universitete studijavo priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogikos specialybę, o vėliau apsigynė edukologijos magistro laipsnį Mykolo Romerio universitete.
Studijų metais ji patirties ir žinių sėmėsi trijose skirtingose mokyklose bei „Tele Bim–Bam“ darželyje, o baigusi studijas savo krypties nepakeitė – dirbo Vilniaus Filaretų pradinėje ir darželyje-mokykloje „Pažinimo medis“.
Nors Indrė visuomet buvo arti vaikų ir jų ugdymo, nėštumo metu persikrausčius iš sostinės į Klaipėdą, ji labai pasinėrė į ankstyvąjį ugdymą.
„Man buvo įdomu absoliučiai viskas: nuo tyrimų, straipsnių, knygų iki mokymų, renginių, seminarų ta tema. Kai dukra jau buvo pusės metų, pradėjau mokytis šokių su kūdikiais nešyklėse ypatumų ir tuomet abi vedėme šokius šeimoms su kūdikiais – tai buvo nuostabus laikas kartu“, – pasakoja mažeikiškė.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Karolina Kotryna Petrauskaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*