Tėvelių kalėdinį pasirodymą vertina jų vaikai

Nuotrauka Margaritos JASINSKIENĖS

Lopšelyje-darželyje „Eglutė“ vykusioje Kalėdų šventėje grupės „Gudručiai“ priešmokyklinio amžiaus vaikams vaidino jų tėveliai. Spektaklis „Kiškių nuotykiai Kalėdų belaukiant“ vaikams buvo staigmena.

Po šventės vaikai dalijosi savo įspūdžiais. Vaikų kalbą, samprotavimus užrašė grupės pedagogė Rima Skrinskienė.

Goda G., 5 m.
– Man patiko su Kalėdų seneliu šokti. Aš pasakiau jam savo mylimą ir mėgstamą eilėraštį apie draugystę. Norėjau priglausti tuos vargšus nabagėlius iš pasakos ir bijojau, kad Lapė Snapė jų nenuskriaustų. Vilkas labai patiko. O lapė nepatiko, nes ji buvo negera, norėjo kiškelius apgauti.
Rita, 6 m.
– Mano mama buvo gaidelis. Lapė buvo gražiai apsitaisiusi ir man patiko. Patiko ir dovanos, ir lapės namelis buvo labai gražus. Šitą pasaką matė ir tėvelis su kūma. Ugniaus tėtis buvo Sargis, jis gražiai vaidino.
Ugnius, 6 m.
– Mano mama buvo vėjas. Aš ilgai mislinau, kas ta mama bus. Kai šuo sulojo, aš atpažinau, kad ten buvo mano tėtė. Kad kakariekū darė, tai ten buvo Erno mama. Dar patiko fejerverkai, gražūs jie buvo.
Ugnė, 4 m.
– Mano mamytė gražiai vaidino. Sėdėjau ir mačiau, kaip Kalėdų senelis už lango parėjo. Patinka man tas Senelis. Visus žmones, kurie susens, aš gerbiu ir myliu.

Nuotrauka Margaritos JASINSKIENĖS

Ernas, 6 m.
– Kalėdų senelis buvo geras. Patiko Luko mama, kaip ji voverytė buvo. Visiems norėjo padėti. Aš laikiau Kalėdų senelio lazdą. Man labai patiko. Dovanos gražios buvo. Ačiū geram Seneliui.
Goda M., 6 m.
– Kalėdų senelis ir visa šventė buvo graži. Lapės namas dar gražesnis. Šuo gaudė lapę ir pagavo jos uodegą. Uodega nutrūko. Lapė buvo apgavikė.
Kamilė, 5 m.
– Man patiko Kalėdų senelis. Jis padovanojo man dovaną, o kitais metais dar geresnių dovanų atneš. Pasaka atėjo į gražų papuoštą mišką. Eglės miške gražiai buvo papuoštos.
Skaistė, 6 m.
– Man patiko, kaip auklėtoja Rima pradėjo sekti pasaką. Gražios buvo Dimuko, Fausto, Ritos, Justo mamytės per vaidinimą. Labai patiko, kaip eglės spindėjo, gražiai jos buvo papuoštos.
Deimantas, 5 m.
– Eglutė buvo graži, o mamytė labai gražiai vaidino. Ji kiškutis buvo. Kai dainavome nykštukų dainą, mamytė mane pagyrė. Sakė, kad gražiai dainavau.
Domantas, 5 m.
– Mamytė vaidino kiškiuką paklydusį. Gražiai eglutė buvo papuošta. Patiko, kad gavau dovanų.
Donatas B., 6 m.
– Ugniaus tėtis buvo šuo ir gaudė lapę. Dar pagavo jos uodegą ir nuplėšė. Patiko gaidelis ir kiškučiai. Vargšeliai lapės bijojo. Snaigės buvo labai gražios ir gražiai šoko. Voverytė buvo gerutė, norėjo gelbėti kiškučius.
Justas, 5 m.
– Mano mama barstė snaiges. Ji buvo Snieguolė. Fausto mama – lapė bėgo nuo Ugniaus tėčio –  Sargio.
Dmitrij, 5 m.
– Vaidintojų rūbai buvo labai gražūs. O Senelis gražią lazdą turėjo. Vilkas, šuo, lapė ir kiškiai patiko. Mano mama buvo balta balta snaigė. Ji labai graži buvo.
Donatas V., 6 m.
– Lazda Senelio buvo graži, eglė buvo graži. Kalėdų senelis buvo geras, atnešė mums dovanų. Mano mama kiškienė buvo. Ji buvo kiškelius savo praradusi. Tėtis Ugniaus labai gražiai vaidino. Jis buvo geras Sargis, o kokį šautuvą turėjo!..
Faustas, 6 m.
– Dovanos buvo gražios. Aš namuose jau žaidžiau. Ta šventė labai man patiko. Mano mama man patiko labiausiai. Ugniaus tėtis buvo geras šuo, jis man patiko. Kai kiškučiai dingo, atėjo Lapė Snapė. O gaidelis kaip išlindo, aš ir nemačiau, tik girdėjau kakariekūūūūū. Kai paveikslavomės, paliečiau Lapę Snapę. Jos kailiukas buvo minkštas ir švelnus. Ji buvo tikra lapė.

One Reply to “Tėvelių kalėdinį pasirodymą vertina jų vaikai”

  1. tikrai- parašė:

    geriau ir nesugalvosi, tai pati geriausia vaikams svente…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto