Tėvų savaitgalį – apie meną ugdyti savo atžalas

Salvinija Lukšienė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pedagoginė psichologinė tarnyba šį savaitgalį skelbia Tėvų savaitgaliu. Mažeikiškiai kviečiami į susitikimus su tarnybos specialistais, kurie skaitys paskaitas apie tėvų ir vaikų santykius.
Į susitikimus mažeikiškiai gali ateiti su savo atžalomis – juos tuo metu užims socialinis pedagogas.

Kasdien – po kelias paskaitas

Šeštadienį organizuojami penki teminiai užsiėmimai. 10 val. psichologai kalbės apie paauglystės ypatumus, 13 val. tėvai kviečiami diskutuoti apie vaiko raidą ir jo poreikius iki 3 metų, o 15 val. specialistai patars, kaip padėti vaikui įveikti tėvų skyrybas.
Tą pačią dieną 10 val. organizuojama pamokėlė tėvams: „Kad skaitymas vaikui taptų malonumas“. 14 val. mažeikiškiai kviečiami į popietę tėvams bei globėjams „Būti tėvais smagu“.
Tokia pat popietė bus organizuojama ir sekmadienį – 14 val. Šią dieną vyks dar trys užsiėmimai. 10 val. tarnybos specialistai kviečia ikimokyklinio amžiaus vaikų tėvus – su jais bus diskutuojama apie pažintinių procesų lavinimą per žaidybinę veiklą. 13 val. psichologai kalbės apie tai, kaip vaikui padėti įveikti netektis, o 15 val. – apie pradinuko psichologinį pasaulį.

Registracija nebūtina

Susitikimai vyks Pedagoginėje psichologinėje tarnyboje – Naftininkų g. 9, III aukšte (įėjimas iš kiemo pusės, nes pagrindinis įėjimas į pastatą savaitgalį bus užrakintas). Psichologų skaitomos paskaitos ir rengiamos diskusijos truks nuo 1,5 iki 2 valandų.
Jeigu tėvai neturi kur palikti savo atžalų, juos paskaitų metu užims socialinė pedagogė.
Pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė Salvinija Lukšienė „Santarvę“ informavo, kad šį kartą registruotis į paskaitas bei popietes iš anksto nereikia.
Registracija būtina tik dėl individualių psichologo bei specialiojo pedagogo konsultacijų. Susitarti su specialistais galima tel. (8 443) 20 341.
Psichologų susitikimai su mažeikiškiais tėvais vyksta ne pirmą kartą. Pedagoginė psichologinė tarnyba šiais metais didelį dėmesį skiria bendradarbiavimui su tėvais, globėjais ir jų švietimui. 2011-ieji metai paskelbti Tėvų metais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto