Tinklininkai baigė čempionatą

Autorius Vidas STANKUS
Po finalinių kovų komandos prizininkės ir nugalėtojas TK „Norma“ (geltona apranga) pasidabino medaliais bei taurėmis. Nuotr. iš organizatorių archyvo 

Baigėsi nuo praėjusių metų gruodžio vykęs Mažeikių rajono uždaras tinklinio čempionatas. Po finalinės kovos triumfavo TK „Norma“ ekipa.

Šiemet į startą stojo keturios mūsų rajono komandos. Pavasario progimnazijos sporto salėje, be minėtos komandos nugalėtojos, varžėsi „Aisčiai“, „Autoapetitas“ ir „ORLEN Lietuva“.

Iš pradžių komandos tarpusavyje sužaidė po du kartus, po to vyko pusfinalio susitikimai. Viename iš jų buvo užfiksuotas netikėtas rezultatas: „Autoapetitas“ 3:2 nugalėjo vieną iš čempionato favoričių – „ORLEN Lietuva“ komandą, o kitame pusfinalyje TK „Norma“ 3:1 įveikė „Aisčius“.

Finalinėje kovoje dėl pirmos vietos TK „Norma“ 3:1 įveikė „Autoapetitą“, o „Aisčiai“ privertė pasiduoti „ORLEN Lietuva“ tinklininkus.

Naudingiausiu žaidėju tarp čempionų pripažintas Edvinas Tenikaitis, tarp vicečempionų – Tadas Kimbras, tarp bronzos medalininkų – Nedas Petkevičius, „ORLEN Lietuva“ komandoje – Vytautas Baranauskas.

Visų pirmenybių naudingiausiu žaidėju tapo Mantas Nabažas.

Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content