Tiria mirčių priežastis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trečiadienį į Žemaitijos gatvės daugiabutį namą skubėjo specialiųjų tarnybų ekipažai – kaimynai pasigedo čia gyvenančio vyriškio.

Trečiadienį, po vidurdienio, Žemaitijos gatvės 52-ojo namo gyventojai telefonu 112 kreipėsi į skubios pagalbos tarnybą – jie pranešė, kad jau kurį laiką nemato 70-mečio kaimyno. Jie ne kartą bandė belsti į kaimyno duris, tačiau niekas neatsiliepė.

Prisibelsti nepavyko į gyvenamąjį namą atvykusiems ugniagesiams gelbėtojams, medikams bei policijos pareigūnams. Tuomet į antrame aukšte esantį butą pirmieji įėjo ugniagesiai gelbėtojai – panaudoję kopėčias jie pateko į balkoną ir išėmė stiklą.

Pareigūnai iš vidaus atrakino buto duris, tačiau medikų pagalbos šeimininkui neprireikė – kambaryje buvo rastas mirusio vyro kūnas. Pirminiais policijos duomenimis, išorinių sužalojimų ant jo neaptikta. Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. 

Tai jau antras tokio pobūdžio mažeikiškių policijos pareigūnų pradėtas tyrimas šią savaitę –pirmadienį Uogiškių kaimo (Viekšnių seniūnija) apylinkėse esančiame miške buvo rastas 56-erių metų moters kūnas be išorinių sužalojimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto