Tirkšlių gyventojams pašto paslaugos bus teikiamos kitaip

Lietuvos paštas informuoja, kad nuo liepos 19 dienos Mažeikių rajono Tirkšlių miestelio gyventojams visas paslaugas teiks mobilusis laiškininkas. Taip pat vietoj pašto skyriaus, šiuo metu veikiančio Dariaus ir Girėno g. 24, tuo pačiu adresu bus įsteigta Tirkšlių seniūnijos pašto paslaugų teikimo vieta. Joje mobilusis laiškininkas visas paslaugas teiks antradieniais–šeštadieniais 10.30–10.45 val.

Į klausimus apie būsimus pokyčius ir tai, ką svarbu žinoti visiems, atsako Lietuvos pašto Tinklo padalinio direktorius Jonas Sadauskas.

Mobilusis laiškininkas – tai patogesnis ir šiuolaikiškesnis būdas gauti visas pašto paslaugas neišeinant iš namų. Paprastai tariant, mobilusis laiškininkas yra lyg paštas ant ratų, pagal gyventojo pageidavimą atvykstantis net ir į atokiausias vietoves. Ši paslauga skirta kaimiškų vietovių gyventojams, kadangi neretai būtent tokiose vietose iki artimiausio veikiančio pašto skyriaus tenka keliauti net ir keliolika kilometrų.

Mobiliojo laiškininko paslaugos Lietuvoje teikiamos jau ketvertą metų, jomis naudojasi beveik 7 tūkst. mūsų šalies miestelių ir kaimiškų teritorijų gyventojų, kas sudaro net apie 80 proc. visų kaimiškųjų vietovių. Jau šią vasarą mobiliojo laiškininko privalumais galės naudotis ir Tirkšlių gyventojai.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.
Parengta pagal Lietuvos pašto pranešimą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto