Tirkšlių moksleiviai domisi gyvulininkyste

Mokyklos archyvo nuotr.

Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla pateikė paraišką ir vienintelė mūsų  rajone laimėjo galimybę dalyvauti šviečiamojoje gyvulininkystės programoje „Gyvulininkystė ir aš“.
Mokykloje organizuojami įvairūs su šia ūkio sritimi susiję renginiai, vaikai jau dalyvavo ekskursijoje.

Programa naudinga vaikams

Tirkšlių J. Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Abrutienė pasakojo, kad Žemės ūkio ministerijos bei programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro parengta šviečiamoji gyvulininkystės programa pradėta įgyvendinti nuo šių mokslo metų pradžios.
„Gyvename kaimiškoje aplinkoje, gal kai kas iš mūsų mokinių savo ateitį žada susieti su gyvulininkyste, todėl į šią programą ir įsitraukėme. Ji skirta skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą šiuo žemės ūkio verslu, supažindinti su Lietuvoje paplitusiomis gyvulininkystės šakomis, gerinti šios srities profesijų įvaizdį“, – pasakojo D. Abrutienė.
Programą įgyvendina 64 Lietuvos vaikų darželiai ir mokyklos. Atrinktos ugdymo įstaigos aprūpintos mokomąja medžiaga ir priemonėmis – pasinaudodamos gauta medžiaga, jos savarankiškai rengia vaikų ir jaunimo švietimo pamokėles, konkursus bei kitus renginius. Taip pat bus organizuojamos išvykos į mokslo ir studijų institucijas, ūkius, programoje dalyvaujančias ugdymo įstaigas.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto