Titulą ginsianti komanda susirinko į pirmąją treniruotę

Krepšininkai suka ratus Gabijos gimnazijos stadiono bėgimo takeliais. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Nacionalinės krepšinio lygos nugalėtojai „Mažeikių“ krepšininkai pirmadienį susirinko į pirmąją treniruotę. Krepšininkai neslėpė, kad sieks pakartoti praėjusio sezono laimėjimą.


Pirmosiose treniruotėse dėmesys – fiziniam pasirengimui 

Gabijos gimnazijos stadione pirmadienį į pirmąją treniruotę, prižiūrimi trenerių Aloyzo Rudžio ir Vidmanto Berčio, susirinko aštuoni naujosios „Mažeikių“ krepšinio komandos atstovai – naujokai Raimondas Petrauskas, Gytis Pakalniškis, Mindaugas Reminas, Ignas Razutis bei Ignas Vaitkus ir praėjusį sezoną čempionais tapę Vytautas Pikalavičius, Arvydas Gydra ir Lukas Martinkus. Kartu su jais pluša ir savarankiškai sportuojantis kol kas klubo neturintis įžaidėjas Andrius Mažutis. 
„Rytoj vakare prie ekipos prisijungs iš Vilniaus „Statybos“ pas mus persikeliantis Darius Tarvydas, į treniruotes laipsniškai įsilies ir trys Mažeikių sporto mokyklos auklėtiniai: Rokas Rakejevas, Mindaugas Motuzas ir Justas Janulis“, – sakė komandos vyriausiasis treneris A. Rudys.
Anot A. Rudžio, šią savaitę bus surengta dešimt treniruočių lauke, kur bus akcentuotas fizinis pasirengimas, po to dvi savaites treniruočių procesas bus kaitaliojamas – viena treniruotė salėje, viena – lauke.

Komandos treniruotėms vadovavo pernykštis trenerių duetas Aloyzas Rudys (kairėje) ir Vidmantas Bertys. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.


Kovos tik dėl pergalių 

Po šio laikotarpio bus ieškoma varžovų draugiškoms rungtynėms. Jau yra susitarimų su Latvijos ekipomis. Aišku, kad rugsėjo 27–28 dienomis mažeikiškiai žais draugiškame turnyre Joniškyje, kur, be mūsų ekipos, varžysis Joniškio „Delikatesas“, Radviliškio „Radviliškis-Juodeliai“ bei viena Latvijos ekipa, o spalio 4–5 dienomis startuoja naujasis Nacionalinės krepšinio lygos čempionatas. 
„Šiuo metu atrodome kur kas geriau negu prieš pirmąją treniruotę pernai tuo pačiu metu – praktiškai visose pozicijose turime žaidėjų, dabar belieka dirbti, „cementuoti“ komandą ir žiūrėti, kas gausis“, – kalbėjo vyriausiasis treneris.
Kalbėdamas apie tikslus A. Rudys buvo lakoniškas – žiūrėsime, kokios komandos ir kokio pajėgumo bus čempionate, viską vykdysime laipsniškai, pirminis tikslas aiškus – kiekvienose rungtynėse kova tik dėl pergalės.


Į Mažeikius – po dvylikos metų pertraukos 

Pagal žodinį susitarimą prie komandos prisijungė ir mūsų rajone gimęs bei sportinę karjerą pradėjęs 202 centimetrų ūgio ir 100 kilogramų svorio puolėjas 33-ejų metų  Raimondas Petrauskas. 
„Dvylika metų jau nerungtyniavau Mažeikių ekipoje, pastaruosius septynerius žaidžiau Belgijoje, teko rungtyniauti ir pirmojoje, ir antrojoje lygose, tikrai ten žaisdamas nenusivyliau, tačiau gavau pasiūlymą vėl rungtyniauti Mažeikiuose ir nutariau vieną sezoną pasilikti namuose“, – „Santarvei“ sakė krepšininkas.
Kalbėdamas apie tikslus, sportininkas neslėpė – po pernykščio sezono laimėjimo kartelė iškelta aukštai, todėl apie kitas vietas nėra ko nė kalbėti, visi stengsis tik dėl vieno tikslo – antrą kartą iš eilės tapti čempionais.
„Žinoma, dar nesame geros sportinės ir fizinės formos, nors vasarą po truputį ir dirbome. Bet pradėjome  treniruotis, tikiuosi, kad viskas stos į savo vietas ir artėjančiam čempionatui pasiruošime tinkamai“, – kalbėjo Raimondas.

3 Atsakymai į “Titulą ginsianti komanda susirinko į pirmąją treniruotę”

  1. as parašė:

    Su sansais Nestumkit

  2. Rima parašė:

    Sekmes Arvydai!!!!!

  3. as parašė:

    su tokia sudetim pakartot to, kas buvo praeitais metais – be sansu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto