Toliau gvildenami klausimai dėl prekybos centro „Lidl“ statybos

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Trečiadienį Mažeikių rajono savivaldybėje vyko rajono valdžios susitikimas su UAB „Lidl Lietuva“ atstovais. Jau daugiau nei metus sprendžiamas klausimas dėl naujos „Lidl“ tinklo parduotuvės statybos Skuodo g. 2.
Savivaldybė iki šiol nėra pritarusi naujai statybai, nes nėra išspręsti visi teisiniai klausimai.

Tik jei bus teisėta

Daugiausia nesutarimų kyla dėl naujam prekybos centrui reikalingo papildomo įvažiavimo iš Ventos gatvės bei automobilių stovėjimo aikštelės. Tai statytojai norėtų įrengti valstybinėje žemėje. Už šią galimybę UAB „AV grupė“ metų pradžioje pateikė gana dosnų pasiūlymą – pasiūlė skirti 100 tūkst. eurų Mažeikių miesto infrastruktūrai gerinti. Tuomet buvo kalbama, kad už šiuos pinigus būtų galima pastatyti naują riedlenčių parką ar įrengti žaidimo aikštelių. Klausimas dėl galimų investicijų į miesto infrastruktūrą buvo svarstomas ir savivaldybės tarybos komitetuose. Politikai pritarė tokiai investicijai, tačiau pateikė sąlygą: jei tai neprieštaraus teisės aktams.

Nebėra tokie dosnūs

Trečiadienį vykusiame susitikime bendrovės „Lidl Lietuva“ atstovai prasitarė, kad vis dėlto dalis pažadėtų pinigų būtų skirta ir keliui praplatinti, lėtėjimo juostai, – tai būtina įrengiant įvažiavimą į prekybos centrą iš Ventos gatvės. O likusią nuo šių darbų pinigų sumą savivaldybė galėtų panaudoti savo nuožiūra.
Su tokiu siūlymu Mažeikių rajono savivaldybės administracija nėra linkusi sutikti.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*