Tradiciniame turnyre triumfavo „FC Impulsas“

Antrus metus iš eilės turnyro nugalėtojų taurę „FC Impulsas“ iškovoja po baudinių serijos. Nuotrauka iš klubo archyvo

„Nors esame skirtingų profesijų, mus vienija jaunystės pomėgis – futbolas, kuris ir neleidžia sustabarėti, ir verčia susiburti draugėn bei siekti tikslų“, – taip apie antrus metus Kretingoje iškovotą veteranų Žolinės turnyro nugalėtojų taurę kalbėjo Mažeikių „FC Impulsas“ veteranai.

Kretingoje vyko veteranų (nuo 40-ies metų) futbolo turnyras aštuoni prieš aštuonis „Žolinių taurė 2021“, kurį jau 17-tą kartą organizuoja vietos futbolo klubas „Žibininkai“.
Mažeikių futbolo klubo „Impulsas“ veteranai šiame turnyre dalyvauja daugiau nei dešimtmetį. Šiemet jie varžėsi su bendraamžiais iš Kauno, Klaipėdos, Kretingos, Telšių ir Liepojos.
Tradiciškai čia varžosi tik šešios komandos, jos padalijamos į du pogrupius. Šiemet mažeikiškiams, kurie gynė praėjusiais metais iškovotą nugalėtojų titulą, burtai lėmė susitikti su kauniečiais ir klaipėdiečiais. Su Kauno atstovais sužaista lygiosiomis 1:1, uostamiesčio veteranai įveikti rezultatu 3:1.
Finalinėje dvikovoje dominavo kretingiškiai, tačiau rungtynės baigėsi lygiosiomis, o baudinių serijoje triumfavo mūsų miesto futbolo veteranai.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*