Tragedijų vandens telkiniuose išvengta

Nuotr. iš mazeikiai.lt tinklalapio

Ankstesniais metais rajono ugniagesiams tekdavo vykdyti skenduolių paieškas bent po kartą ar kelis. Šiemet iki rugsėjo pabaigos tragiškų nelaimių vandenyje išvengta, tik rugsėjį skendo vienas žvejys, jis išgelbėtas.

75-erių metų mažeikiškiui žūklė rugsėjo 1-ąją mažeikiškių žvejų pamėgtame Juodeikių tvenkinyje prie naftos perdirbimo gamyklos vos nesibaigė tragedija.
Skęstantį žveją pastebėjo nuo kranto žvejojęs vyras, kuris apie tai pranešė skubios pagalbos telefonu 112, pirmieji atskubėję į įvykio vietą Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai gelbėtojai, panaudoję gelbėjimo valtį, žveją parplukdė į krantą.
„Viskas susiklostė palankiai – mes jau nuo pagrindinio kelio atvažiuodami pastebėjome už puskilometrio vandenyje išsikišusį ryškiai raudoną valties galą, be to, su meškere mums mojavo tarnybas iškvietęs žmogus. Skendęs žvejys nebuvo labai sušalęs, sakė vandenyje išbuvęs apie dvidešimt minučių, labiau mums įstrigo tai, kad jis labiausiai dejavo dėl valties. Atsižvelgę į tai, partempėme į krantą ir tą valtį“, – pasakojo gelbėjimo operacijai vadovavęs skyrininkas Andrius Milieška.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*