Traukinys nusinešė jaunos moters gyvybę

Ant geležinkelio bėgių šiemet užgeso jau antra gyvybė.

Ant geležinkelio bėgių šiemet užgeso jau antra gyvybė. Jauna mažeikiškė, nepaisydama garsinių traukinio signalų, ėjo bėgiais ir buvo mirtinai sužalota važiuojančio sąstato.

Įtaria savižudybę

Pirminiais duomenimis, Reivyčių kaime, netoli sodų bendrijos, trisdešimt šešerių metų moteris išėjo ant bėgių priešais važiuojantį traukinį, todėl mašinisto pastangos sustabdyti sąstatą buvo perniek.
Liudininkų teigimu, žuvusioji nereagavo į traukinio garsinius signalus ir nuo bėgių nepasitraukė.
Pareigūnai tiria įvairias nelaimės versijas. Viena iš jų – savižudybė.
Našlaičiai liko du mažamečiai vaikai.

Dar viena auka

Šiemet tai jau antra traukinio auka mūsų rajone. Beveik prieš mėnesį mirtinai buvo sužalota mieste per geležinkelį ėjusi garbaus amžiaus moteris. Į įvykio vietą atskubėję medikai jai padėti niekuo nebegalėjo.
Liudininkų teigimu, kūnas tuomet buvo sudarkytas neatpažįstamai, todėl spėjama, kad moterį traukinio lokomotyvas vilko kelis ar keliolika metrų.
Dėl šio įvykio dar tebevyksta ikiteisminis tyrimas. Viena iš pagrindinių versijų – garbaus amžiaus moteris, eidama per geležinkelį, neišgirdo atvažiuojančio traukinio.

4 Atsakymai į “Traukinys nusinešė jaunos moters gyvybę”

 1. Darius parašė:

  Realiai (saugumui uztikrinti) tai uztektu traukiniu greiti siektiek apriboti miesto teritorijoje ir pastatyti sviesoforus su slakbaumu is abieju pusiu ,prie pesciuju tako.O gudruciams bandantiems apeiti baudas skirti.Juk jei nepratinsit prie tvarkos tai palaida bala niekad nesibaigs.

 2. Neringa parašė:

  Abejoju ar tvoros išgelbėtų nuo savižudžių ar negirdinčių traukinio signalų žmonių žūčių. Nebent jos būtų betoninės, kelių metrų aukščio, kad sunku būtų trumpinant kelią perlipti. Pailgino tą apsauginę tvorelę prie vadinamosios tarnybinės perėjos. Ir kas iš to? Dviratininkai manevruoja kaip manevravę tuo likusiu laisvu tarpu. Vienintelė protinga išeitis – pastatyti kokį tai aplinkelį, bet ir tos pačios įgyvendinimas nerealus, nebent po n metų.

 3. Komentatorius parašė:

  Neteisingoje vietoje pasirinko kovą su traukiniu. Galėjo prie stoties, būtų dar vienas egzempliorius ir gal pagaliau pastatys tvoras ir avių bandos nebeveikščios kur papuola.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Ne nu bukit zmones, uzjauskit masinista,nelyskit jam po ratais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto