![](https://www.santarve.lt/images/articles/2023/11/gripo1-1.jpg)
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Telšių departamentas pranešė, kad mūsų rajone ir visoje šalyje labai padidėjo sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI).
});
Statistika rodo, kad ypač sparčiai daugėja sergančiųjų gripu.
Statistikai įtakos turėjo mokinių atostogos
Pirmąją metų savaitę sergamumo gripu, ŪVKTI ir COVID-19 liga suminis rodiklis (ligų atvejai, tenkantys 100 tūkst. gyventojų) mūsų rajone išaugo iki 760,95, kai paskutinę metų savaitę buvo 468,13, Lietuvoje atitinkamai – 1063 ir 825.
Praėjusią savaitę mūsų rajone registruota 26 nauji gripo atvejai (paskutinę praėjusių metų savaitę buvo nustatyta 19 gripo atvejų, 51-ąją savaitę – 6). COVID-19 ligos – 3 atvejai, ŪVKTI – 366.
Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.
Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.