Trečiasis Kopūstienės virimo čempionatas: daugiau dalyvių ir dėmesio

Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Šeštadienį Tirkšlių pušyne įvyko trečiasis Kopūstienės virimo čempionatas.
Renginys per laiką užaugo: jame dėl geriausių kopūstienės virėjų titulo rungėsi 17 komandų ne tik iš Mažeikių, bet ir Akmenės bei Telšių rajonų kaimų ir miestelių. Čempionato dalyviai išvirė daugiau nei 500 litrų kopūstienės.

});

Lėteniškiai apgynė čempionų vardą

Pirmą kartą Kopūstienės virimo čempionatas Tirkšlių pušyne buvo surengtas 2019-aisiais – kaip rudeninio kermošiaus dalis. Tąkart savo kulinarinius sugebėjimus čempionate išbandė 11 komandų. Pirmojo čempionato nugalėtojais tapo Lėtenių kaimo bendruomenės komanda, kuriai vadovavo Marijus Steponavičius.
Pernai Kopūstienės virimo čempionų vardas ir tai liudijantis „Didysis samtis“ atiteko Auksodės kaimo bendruomenės komandai.
Šiemet trečiojo Kopūstienės virimo čempionato nugalėtojais vėl tapo Lėtenių bendruomenės komanda „Kopūstpolkė“, vadovaujama to paties kapitono – M. Steponavičiaus. Antrą vietą jau trečius metus pelnė jungtinė komanda „Kopūstīnės bārs“, trečia atiteko komandai...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto