Tris dienas varžėsi rajono lauko tenisininkai

Antrojo rajono teniso čempionato dalyviai po dvikovų teniso aikštyne. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikiuose gyvuojantis klubas antrą kartą surengė rajono lauko teniso čempionatą. Jame varžėsi šešiolika įvairaus amžiaus tenisininkų mažeikiškių.

Kaip informavo Mažeikių lauko teniso klubo prezidentas Sigitas Gaižauskas, senamiestyje esančiame aikštyne pirmenybės vyko tris dienas.
Po atkaklios kovos rajono teniso čempiono titulą iškovojo Armandas Domeika, finalinėje dvikovoje po dviejų setų rezultatu 7:6 ir 6:4 privertęs pasiduoti praėjusių metų rajono čempioną, vieną iš teniso pradininkų mūsų rajone Algirdą Gailių.
Trečiąją vietą pirmenybėse iškovojo nugalėtojo sūnus, Lietuvos stalo teniso čempionas Arnoldas Domeika, kuris kovodamas dėl bronzos ne mažiau atkaklioje dvikovoje įveikė Darių Staugaitį.
„Manau, kad teniso švente neliko nusivylę niekas – atlikome reitingavimą, tad pavyko pasiekti, kad daugiau patirties turintys žaidėjai galėtų varžytis su panašaus meistriškumo varžovais. Tuo tarpu pradedantieji susikovė su tokio pat lygio žaidėjais. Nenorėdami, kad pirmenybės užsitęstų, leidome rungtyniauti tik savo rajono žaidėjams, nors buvo norinčiųjų dalyvauti ir iš kitų aplinkinių miestų“, – sakė klubo prezidentas.
Mažeikių teniso klubo planuose – rajono dvejetų čempionatas, kuris vyks rugsėjį. Pasak S. Gaižausko, čia galės rungtis ir kitų rajonų atstovai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto