Trumpai

Plungė
Liepos 2-12 dienomis Žemaičių Kalvarijoje vyko didieji Švč. Mergelės Marijos apsilankymo atlaidai. Šiemet liepos 4-oji buvo skirta lietuviškos spaudos atgavimo 100-osioms metinėms ir žiniasklaidai. Šv. Mišias aukojo ir pamokslus sakė vyskupai J. Boruta ir J. Matulaitis.

Telšiai
Liepos 5 d. Premjero A. Brazausko iniciatyva Vyriausybės rūmuose pagerbti geriausiai 2004 m. egzaminus išlaikę abiturientai. Tarp jų buvo ir Telšių Žemaitės gimnazijos abiturientas Rytis Mušauskas, už tris valstybinius brandos egzaminus surinkęs po 100, o už vieną – 98 balus.

Pagėgiai
Rambyno kalno papėdėje nebe pirmą kartą pastebėti Nemunu plaukiantys teršalai. Manoma, kad juos leidžia Ragainės (Kaliningrado sritis) celiuliozės fabrikas.

Gargždai
Kukuliškių kaime Klaipėdos apskrities maisto ir veterinarijos tarnyba aptiko nelegaliai veikusią privačią vaikų stovyklą „Nykštukas“, kurią įsteigė šiame kaime sodybą turinti vilnietė G. Karpavičienė. Stovyklai toliau dirbti neleista, o savininkei gresia bauda iki 3000 Lt.

Rietavas
Šv. Mykolo arkangelo bažnyčioje koncertavo Prancūzijos Strasbūro sakralinės muzikos ansamblis „Trecanum“. Rietaviškiai už koncertą dėkingi klebonui Egidijui Jurgelevičiui ir sakralinės muzikos klubo „Ad Lucem“ prezidentui vargonininkui Juozui Barsteigai.

Skuodas
Savivaldybės įmonė „Skuodo šiluma“ nusipirko antrąjį pavytintos žolės siloso rulonų gamybos agregatą „Krone“, kuris ne tik susuka, bet ir apvynioja rulonus, ir šią paslaugą teikia ūkininkams.

Mažeikiai
Savaitgalį pirmą kartą Mažeikiuose vyko fiesta „Žemaitijos dangus“, organizuota oreivių ir sporto klubo. Šventėje dalyvavo oreiviai ir senų automobilių savininkai iš visos Lietuvos.

Šilutė
Šeštadienį Baltijos jūroje išbarstyti Vainute gimusio jūrininko, mokslininko, rašytojo ir išeivijos visuomenės veikėjo, kapitono dr. Povilo Almio Mažeikos palaikų pelenai.

Kretinga
Šukėje vietoj kasmetinių tradicinių artojų varžybų Žemės ūkio skyrius surengė Lauko dieną. Ūkininkai lankėsi laukuose, susipažino su įvairia žemės ūkio technika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto