Tūkstantis eurų – sukčiams

Nuotr. iš redakcijos archyvo

„Santarvė“ jau rašė, kad trečiadienį policijai pareiškimą įteikė 32-ejų metų M. Daukšos gatvės gyventoja, kuri liko be norimo įsigyti buto bei tūkstančio eurų. Dėl analogiško nusikaltimo į pareigūnus kreipėsi Ruzgų gyventojas, taip pat netekęs tūkstančio eurų.
36-erių metų rajono gyventojas internete, toje pat socialinėje grupėje, aptiko skelbimą apie parduodamą butą. Trečiadienį, norėdamas jį rezervuoti, į pardavėjo banko sąskaitą pervedė 1000 eurų avansą. Po atliktos bankinės operacijos viskas klostėsi kaip ir minėtai moteriai: su pardavėju susisiekti nepavyksta, pinigai negrąžinti.
Pareigūnai įspėja: sukčiai kiekvieną dieną sugalvoja vis naujų apgavysčių scenarijų, įvairių pinigų išviliojimo schemų, todėl patarimas tik vienas – būti atsargiems viešojoje erdvėje įsigyjant prekes ar būstą, nesusigundyti ypač maža kaina, ji iš karto turėtų sukelti įtarimų.
Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Jie pastebėjo, kad įprastai visos tokių nusikaltimų gijos veda į įkalinimo įstaigas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*