Turguje netrūko nei prekiaujančiųjų augalais, nei pirkėjų

Autorės nuotrauka

Tiek Mažeikių turguje, tiek turgelyje, kitose leistinose augalų, skirtų sodinti, sėklų ir trąšų prekybos vietose nuo praėjusio ketvirtadienio galioja tokia pat tvarka, kokia buvo iki karantino paskelbimo. Tuo buvo galima įsitikinti šeštadienį užsukus į centrinį Mažeikių turgų: čia netrūko nei pardavėjų, nei pirkėjų.

Dominavo gėlės

Pavasaris – kapinių tvarkymo metas, tad turgavietėje yra didelis gėlių sodinukų pasirinkimas. Gėlėmis prekiaujantys žmonės džiaugėsi, kad buvo sušvelnintos karantino sąlygos ir jie jau įleidžiamai į turgų. Daugelis teigė manę, jog gėles teks išmesti į sąvartynus, nes prekyba iš namų – ne tokia intensyvi.
„Kiek kartų į socialinius tinklus dėjau skelbimą, kad parduodu našlaites su nuolaida, tačiau tai sudomino tik kelis pirkėjus“, – kalbėjo iš kaimyninio rajono į Mažeikius atvykęs vyras.

Kainos – kaip ir pernai

Turgavietėje pirkėjams jau siūloma ir pomidorų, ir paprikų daigų. Tačiau žmonės jų neskuba pirkti – dar neatsitraukė šalnos, be to, laukiama, kol kainos nukris. Kol kas už daigus prašoma net po eurą, už mažesnius – po 0,8 euro.
„Visko gali būti, kad kainos šiek tiek kris. Visada paskutinieji daigai būna pigesni“, – teigė pomidorų daigais prekiaujantis jaunas vyras.

Plačiau – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*