Turizmo puoselėjimas – ne vieno žmogaus reikalas

Akimirka iš tarptautinės turizmo parodos, kurioje buvo pristatomi ir Mažeikiai. Nuotr. iš TVIC archyvo

Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC) rugsėjo 27-ąją – Pasaulinę turizmo dieną – pasitinka jai paminėti skirtu renginiu.
Centro direktorė Jolanta Gintalienė džiaugiasi, kad įdirbis, įvairiuose turizmo renginiuose, parodose skleidžiant informaciją apie Mažeikių rajono lankytinus objektus, atsiperka. Rajoną atranda vis daugiau keliautojų, o atradę nenusivilia.

Pasaulinė turizmo diena yra minima nuo 1980 metų. Rugsėjo 27-oji tam buvo pasirinkta dėl kelių priežasčių. Viena jų ta, kad rugsėjo mėnuo žymi šiaurės ir pietų pusrutulyje esančių šalių turizmo sezonų sankirtą. Šiauriniame pusrutulyje rugsėjui baigiantis aprimsta ir turistinio sezono įkarštis, o pietiniame pusrutulyje priešingai – turizmo sezonas tik prasideda.
Pasaulinę turizmo dieną įvairiose pasaulio šalyse veikiančios turizmo sektoriaus organizacijos bei institucijos kasmet stengiasi paminėti organizuodamos renginius – ekskursijas, susitikimus, paskaitas, pristatymus.
Šiai dienai paminėti skirtas renginys penktadienio vakarą, 17 val., vyks ir Mažeikių TVIC. Jame bus pristatyta mažeikiškės Aldonos Butkuvienės tapybos darbų paroda „Egiptas drobėje“, vyks viktorina „Žemaitijos metams paminėti“.
Geriausiai žinias pademonstravusiems viktorinos dalyviams žadami prizai ir staigmenos.

Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Turizmo puoselėjimas – ne vieno žmogaus reikalas”

  1. kai parašė:

    pradedate dirbti, tai ir keliautojų atsiranda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto