Turnyre – M. Lalo pasiektas šalies rekordas ir antroji vieta

Puikiai turnyre Marijampolėje pasirodžiusio Manto Lalo šį savaitgalį laukia Lietuvos galiūnų čempionato finalas Kėdainiuose. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

„Trečias kartas nemelavo – tapau prizininku“, – taip pasirodymą jubiliejiniame „Marijampolės galiūno“ turnyre apibūdino mūsų galiūnas Mantas Lalas, iškovojęs antrąją vietą.

});

Įrašyti mažeikiškių vardai

Marijampolėje galiūnų turnyras vyko jau 30-ąjį kartą, jo istorijoje yra įrašyti ir dviejų mažeikiškių vardai: 2001 m. nugalėtojo titulą iškovojo Antanas Abrutis, 2011 m. – Manto brolis Vytautas.
Šiemet varžybose dalyvavo 10 sportininkų iš aštuonių šalių, tarp trijų lietuvių varžėsi ir mažeikiškis M. Lalas.
Galiūnams teko įveikti daug jėgos ir ištvermės pareikalavusias šešias rungtis: kelti rąstą, luitą ir svarmenį, atlikti atkėlimų bei estafetinę rungtį, laikyti atkeltą automobilį.
Galutinė dalyvių rikiuotė paaiškėjo tik po paskutinės rungties – 170 kg skydo su užrašu „Lietuva“ nešimo, kurioje mažeikiškis galiūnas pasiekė turnyro rekordą, nunešęs šį...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto