Turnyre Plungėje – „Dziudo“ atstovų laimėjimai

Ant prizininkų laiptelio trečias iš dešinės – vienas perspektyviausių klubo imtynininkų – ukrainietis Yaroslav Kolomiets. Nuotr. iš klubo archyvo

Dešimt mažeikiškių klubo „Dziudas“ atstovų dalyvavo stambiame dziudo turnyre Plungėje, iš kurio grįžo su apdovanojimais.

});

Į Plungėje vykusį dziudo turnyrą „Auksinis ruduo“ susirinko keturi šimtai dalyvių iš Latvijos ir Lietuvos dziudo klubų. Po atkaklių kovų su trečios vietos apdovanojimais į Mažeikius grįžo Aivaras Pušinskas, Klaudijus Skurvydas ir Yaroslav Kolomiets, apmaudi trauma sutrukdė Paulai Soloum tapti prizininke.

„Tai, kad treniruotės klube kelia sportininkų meistriškumą, rodo ir tas faktas, kad pernai šiame turnyre iškovojome tik vieną medalį, šiais metais tris. Gerai pasirodė ir kiti klubo jaunieji imtynininkai. Dėkui tėveliams, kurie padėjo organizuoti išvykimą į varžybas, o jų metu labai palaikė sportininkus, pagelbėjo jiems morališkai“, – sakė klubo „Dziudas“ treneris Vytautas Giniotas.

Dabar jaunųjų mažeikiškių...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto