Turnyro kovos tęsis kitais metais

„Santarvės“ krepšinio čempionate sužaistos paskutinės šiais metais rungtynės. Kovas aikštelėje sportininkai atnaujins tik sausio aštuntąją.
LAUKTOS KOVOS NEBUVO
Dešimtajame ture labiausiai krepšinio sirgaliai laukė dvikovos tarp turnyrinės lentelės kaimynių „Kvistijos“ ir „Rekolo“ komandų. Tačiau intriguojanti buvo tik šių rungtynių pradžia: pirmąjį kėlinuką „Kvistija“ laimėjo tik 21:20. Vėliau ši ekipa vis didino tempą, taikliai atakavo ir skirtumas sparčiai didėjo. Trečiame kėlinyje „Kvistijos“ persvara išaugo iki 35 taškų ir rungtynių pabaigoje leista rungtyniauti jaunesniems žaidėjams. „Kvistija“ šventė pergalę rezultatu 99:73, o rezultatyviausiai žaidė Renatas Viskontas, pelnęs 21 tašką, bei Remigijus Viskontas ir Henrikas Rumša, įmetę po 19 taškų. „Rekolui“ Paulius Budreckis pelnė 28, Marius Kozys – 18 taškų.
Kitose turo rungtynėse „Gaisrinė“ 89:68 privertė pasiduoti „Ventus“ krepšininkus (Gitanas Bačiulis nugalėtojams pelnė 34 taškus), o „Lukoil“ ekipa 94:81 nugalėjo kitus turnyro autsaiderius „Naftos“ sportininkus (Aivaras Jokubaitis nugalėtojams pelnė 33 taškus). Turnyro lyderiai „Grūstės“ krepšininkai tik po atkaklios kovos 90:81 palaužė gerą sportinę formą demonstruojančius „Elektrinės“ atstovus.

UGNIAGESIAI PATEIKĖ STAIGMENĄ
Vienuoliktame ture dar vieną, jau penktą nesėkmę patyrė „Rekolo“ komanda: rezultatu 94:91 ją įveikė „Lukoil“ krepšininkai. Nugalėtojams 34 taškus pelnė Aivaras Jokubaitis, 21 – Darius Turčinskas. Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingai varžovų krepšį atakavo Giedrius Mikelskis (25 taškai) ir Giedrius Trakauskas (20 taškų).
Kitose turo rungtynėse „Kvistija“ 80:69 privertė pasiduoti „Elektrinės“ komandą, o dviejų autsaiderių dvikovą tarp „Naftos“ ir „Ventus“ ekipų, kaip ir pirmajame rate, rezultatu 110:94 laimėjo pastaroji. Nugalėtojams šešiolikmetis Laurynas Jacevičius pelnė 33 taškus, o pralaimėjusiai ekipai septyniolikmetis Tomas Rudys – 36 taškus.
Antrąją nesėkmę patyrė nugalėtojų titulą ginantys „Grūstės“ vyrai: jie po labai atkaklios kovos 86:88 nusileido „Gaisrinės“ komandai. Rezultatui esant lygiam, ugniagesiai paskutinę minutę žaidė keturiese, tačiau sugebėjo pelnyti pergalingus taškus. Jų komandai po 26 taškus pelnė Vaidas Sušinskas ir Gitanas Bačiulis. Pastarasis krepšininkas visus taškus įmetė per ketvirtąjį kėlinuką. „Grūstės“ neišgelbėjo rezultatyvus Marijaus Norkaus (30 taškų) ir Romo Žvingėlos (21 taškas) žaidimas.
Sausio aštuntąją „Santarvės“ krepšinio čempionate kovos bus atnaujintos. Antroje vietoje esančios „Kvistijos“ (aštuonios pergalės ir trys pralaimėjimai) laukia sunkios dvikovos: šeštadienį ji kovos su trečioje vietoje esančiais „Gaisrinės“ krepšininkais (septynios pergalės ir keturi pralaimėjimai), sekmadienį – dvikova su turnyre pirmaujančiais „Grūstės“ sportininkais (devynios pergalės ir du pralaimėjimai).