Turnyro lentelėje „VIP“ – ketvirta

Pirmąjį Lietuvos salės futbolo A lygos ratą pergale prieš pirmenybių debiutantus baigė „VIP“ salės futbolininkai. Ši pergalė komandai leido įsitvirtinti ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

Šeštadienį Radviliškyje mažeikiškiai susitiko su turnyro debiutante „Širvintos-VGTU Vilkas“. Jau pirmąją rungtynių minutę Artūr Juchno išvedė mūsų ekipą į priekį, o po penkių minučių varžovai rezultatą išlygino. Tačiau dar pirmajame kėlinyje „VIP“ pranašumas nekėlė abejonių: po taiklių Žilvino Banio, Arūno Šteino ir Edgaro Stankevičiaus smūgių mūsų ekipa pirmavo rezultatu 4:1 ir tik antro kėlinio pabaigoje svečiai pelnė vieną įvartį.

Praėjusį trečiadienį „VIP“ svečiavosi Jonavoje. Šalies vicečempionai „Jonavos vikingai“ užtikrintai rungtyniavo, pelnė penkis įvarčius be atsako, tik rungtynių pabaigoje mažeikiškiai po Arūno Šteino ir Tado Markevičiaus taiklių smūgių sušvelnino pralaimėjimo kartėlį – nusileista 2:5.

Per devynerias rungtynes „VIP“ iškovojo keturias pergales, dvejas rungtynes sužaidė lygiosiomis, trejose patyrė nesėkmes ir yra ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Pirmasis ratas galėjo būti ir geresnis – gaila tų dviejų apmaudžių lygiųjų, kai galėjome į savo sąskaitą įsirašyti dar keturis taškus. Komanda vis dar gerina žaidimą. Tikimės, kad pavyks tokį tempą išlaikyti visą sezoną, juk pralaimėjimus patyrėme tik prieš tas ekipas, kurios yra prizininkų trejete“, – „Santarvei“ sakė komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.

Antrąjį ratą „VIP“ pradės šį šeštadienį – Radviliškyje susikaus su trečioje vietoje esančia komanda „Gargždų pramogos“, kuriai debiutinėse pirmenybių rungtynėse nusileido 3:7.