Turnyruose varžėsi jaunieji dziudo imtynininkai

Gausus būrys „Dziudo“ jaunųjų imtynininkų iš turnyro Plungėje grįžo su medaliais. Nuotr. iš klubo archyvo

Jaunieji dziudo imtynininkai mažeikiškiai iš turnyro Plungėje grįžo su medaliais. Pirmą kartą du klubo „Dziudas“ atstovai varžėsi Lietuvos vaikų ir jaunučių čempionate.

});

Pasirodė puikiai

Plungėje vyko dziudo imtynių turnyras ,,Žemaitija 2022“, kuriame dalyvavo daugiau kaip šimtas imtynininkų iš Plungės, Klaipėdos, Palangos, Skuodo, Kretingos, Šilutės ir Mažeikių. Visi jie buvo suskirstyti pagal svorio kategorijas ir amžių, kai kuriems mažeikiškiams teko kovoti su sunkesnio svorio imtynininkais.

Su nugalėtojų titulais iš turnyro grįžo Aivaras Pušinskas, Dovaldas Bukauskas, Klaudijus Skurvydas, Ignas Katkus ir Domas Girdenis, nemažas būrys mažeikiškių tapo turnyro prizininkais.

Tikisi ir valdžios pagalbos

Tuo pačiu metu Kėdainiuose vyko Lietuvos vaikų ir jaunučių dziudo čempionatas, kur mūsų klubui pirmą kartą atstovavo Paula Soloum ir Yroslav Kolomiets. Abiem sportininkams nepasisekė jau per...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto