Tyliosiose zonose triukšmo lygis neviršytas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių mieste Savivaldybės tarybos sprendimu prieš aštuonerius metus yra
nustatytos dvi tyliosios viešosios zonos – Juodpelkio parko ir Sodų trikampio skvero. Jos pažymėtos specialiais ženklais, atliekama stebėsena, ar tikrai jose triukšmo lygis neviršija leistinų normų.

Gegužės pabaigoje tyliosiose zonose buvo vykdomi triukšmo lygio matavimai dienos, vakaro ir nakties metu. Mažeikių savivaldybės visuomenės sveikatos biuro paskelbti duomenys rodo, kad tyliosiose viešosiose zonose triukšmo lygis neviršijo Lietuvos higienos normoje nustatytų didžiausių leidžiamų triukšmo ribinių dydžių. Sodų trikampio skvero tyliosios zonos triukšmo lygis buvo šiek tiek didesnis nei Juodpelkio parko.
Pastebėta, kad bendrą aplinkos triukšmą abiejose viešosiose zonose sudarė transportas,
praeiviai, gyvūnai.

One Reply to “Tyliosiose zonose triukšmo lygis neviršytas”

  1. Hm parašė:

    O kad visas likęs miestas kenčia nuo baikerių ir motociklininkų triukšmo tai matau visiems px? Dieną naktį važinėja po miestą, Žemaitijos gatve kaip kokia autostrada lekia, gazuoja, nors šviesoforai kas kilometrą sustatyti. Stoikes kelia (ar kaip tai vadinama), žmonės per perėjas turi eiti triukšme nes tie gražuoliai sustoję, belaukdami pramogauja ir spaudžia gazą, mandravoja vieni prieš kitus.Net keli šios transporto priemonės savininkai vietoj duslintuvų nežinau kokį ten kiaurasamtį susidėję, kad gali girdėt kaip parvažiuoja, parperdžia dar net Tirkšliuose būdami. Tikrai triukšmo mieste neviršija ne ne. Labai įdomu kaip tokie aparatai praeina Technikinę apžiūrą, kiek čia policijai ir kitoms institucijoms pamokėta kad žiūrėtų pro pirštus. O gal Mažeikių auksinis jaunimas, turtingų tėvų vaikeliai čia nevaržomi važinėja ir daro ką nori.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto