Tyrimas dėl narkotikų – nuo Vilniaus iki Mažeikių

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vilniečiai policijos pareigūnai informavo apie sėkmingą operaciją, kurios metu užkirstas kelias didelio kiekio narkotinių medžiagų platinimui.
Šis tyrimas sostinės pareigūnus atvedė ir į Mažeikių rajoną.

Sausio pabaigoje‒vasario pradžioje po intensyvaus ir kruopštaus darbo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai atliko ne vieną tęstinę sėkmingą operaciją ‒ sulaikė labai didelį narkotinių bei psichotropinių medžiagų kiekį bei asmenis, platinusius ir kontrabanda gabenusius jas į Lietuvą.
Įtariamųjų sulaikymai ir intensyvūs ikiteisminio tyrimo veiksmai buvo atliekami ne tik Vilniuje, bet ir Mažeikių rajone bei Birštone.
Sulaikymų metu iš nelegalios apyvartos buvo paimta apie 4 kilogramus hašišo, apie 1 kilogramas psichotropinės medžiagos ‒ amfetamino, apie 2,5 kilogramo kanapių ir jų dalių, apie 1 kilogramas psichotropinės medžiagos ‒ MDMA („kristalo“), didelis kiekis LSD markučių ir ekstazio tablečių.
„Sulaikyti asmenys pasižymėjo išradingumu, narkotines ir psichotropines medžiagas slėpė sumaniai įrengtose slėptuvėse, viena iš tokių ‒ buitinis dujų balionas. Tyrimo metu nustatyta, kad įtariamieji narkotines ir psichotropines medžiagas į Lietuvą kontrabanda gabeno iš Ispanijos, Olandijos ir Maroko“, – pranešė policijos pareigūnai.
Sulaikyti šeši asmenys, keturiems iš jų teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą, likusiems skirtos lengvesnės kardomosios priemonės. Manoma, kad sulaikomų asmenų gali būti ir daugiau.
Visas straipsnis – laikraštyje.

3 Atsakymai į “Tyrimas dėl narkotikų – nuo Vilniaus iki Mažeikių”

 1. dekui parašė:

  dekui, pareigūnai , už šiukšlių išvalymą, šviesesnė ateitis mūsų vaikams.

 2. V. parašė:

  Nors viena gera žinia…

  1. gyventojas parašė:

   pritariu.. uztenka is zmoniu nelaimes ir ligos kazkam milijonus krautis..visus tuos barygas sukist uz grotu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto