Ugdymo įstaigos nedirba: tėvai gali likti namuose su vaikais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kaip ir visoje šalyje, visose mūsų rajono ugdymo įstaigose iki kovo 27 d. nutrauktas ugdymo procesas.
Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu keičiami šių metų pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrieji ugdymo planai ir tuo laikotarpiu skelbiamos moksleivių pavasario atostogos. Tuo laikotarpiu nedirbs ir vaikų darželiai, neformaliojo ugdymo įstaigos, aukštosios mokyklos.
Mūsų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius informavo, kad yra imtasi priemonių dėl galimybių tėvams būti namie su savo vaikais. Tačiau tai tenkina ne visus tėvus.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus penktadienį „Santarvei“ sakė, kad yra gauti nurodymai, kaip elgtis per šį laikotarpį.
„Sąlygos sudarytos, kad žmonės patirtų kuo mažesnių nuostolių. Tie, kas gali, dirba, kad ir nuotoliniu būdu, mažus vaikus auginantys tėvai gali pasiimti nedarbingumo pažymas.
Dabar tokia situacija, kai niekam nereikia rodyti savo ambicijų ir galių. Reiktų susėdus tartis ir kalbėtis. Jei darbdavys su darbuotoju susitaria dėl atostogų, galimas toks variantas, bet prievartos negali būti“, – teigė A. Stonkus.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto