Ugnį numalšino gesintuvu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Per tris paskutines praėjusios savaitės dienas rajono ugniagesiai gelbėtojai vyko į keturis iškvietimus, dviem atvejais nerimą gyventojams sukėlė deginami laužai.

Penktadienį, prieš devintą valandą vakaro, pranešta, kad prie Laisvės gatvės 226-ojo namo dega automobilis „Audi A6“, kuriame sumontuota dujų įranga. Kai į įvykio vietą atvyko Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai, ugnį milteliniu gesintuvu jau buvo sutramdęs pats jo savininkas. Per gaisrą apsilydė transporto priemonės variklio skyriaus plastikinės dalys.
Tuoj po dešimtos vakaro trys ugniagesių ekipažai jau skubėjo į Plėnakius – žmonės pranešė, kad iš keturbučio veržiasi juodi dūmai. Incidentui likviduoti prireikė kelių minučių – į lauką iš patalpos buvo išneštas šaldytuvas, kuriame smilko elektros instaliacija.
Šeštadienį, apie dešimtą valandą vakaro, Reivyčiuose gyvenantys žmonės pareigūnams pranešė, kad Žemuogių gatvėje mato kylančius juodus dūmus, galimai kažkas degina padangas. Atvykus ugniagesiams, nustatyta, kad gyventojas degino plastikines automobilio detales, laužą jis užgesino pats.
Taip pat sekmadienio vakarą teko pasielgti ir Kapėnų gyventojui, kai gyventojai pasiskundė, kad jis degina laužą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*