Ugniagesiai ir vėl vyko į tą patį namą

Šiemet Sodų gatvės septintame name ugniagesiai lankėsi penktą kartą. Redakcijos archyvo nuotr.

Ugniagesiai gelbėtojai vėl buvo iškviesti gesinti gaisro į garsųjį Sodų gatvės septintą namą. Šį kartą degė vieno kambario butas.
Šiemet šiame pastate ugniagesiai lankėsi penktą kartą.

Degė butas

Naktį iš pirmadienio į antradienį apie trečią valandą Mažeikių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba buvo iškviesta gesinti Sodų gatvės septintame name kilusio gaisro.
Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, ugnis atvira liepsna siautėjo trečiame aukšte vieno kambario bute su virtuve. Gesinti jos stojo dvi ugniagesių grandys.
Po pusvalandžio ugnį pavyko numalšinti.

Padaryta nemažai nuostolių

Gaisro metu padaryta nemažai nuostolių – išdegė butas, sudegė spinta, stalas, lova, kiti namų apyvokos daiktai.
Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektorius Vaclovas Česnauskas informavo, kad šiame bute gyvena moteris, gaisro priežastys dar nežinomos.
„Truputį per vėlai gavome pranešimą. Jei skambučio būtume sulaukę kiek anksčiau, gaisro pasekmės ir nuostoliai būtų buvę mažesni“, – tikino V. Česnauskas.

Važiuoja nuolat

Šis pastatas tiek mažeikiškiams, tiek ugniagesiams gelbėtojams labai gerai žinomas: į buvusį bendrabutį ugniagesiams tenka važiuoti nuolat. Paskutinį kartą jie čia lankėsi birželio viduryje: vieną vakarą čia teko važiuoti du kartus.
Du gaisrai šiame pastate kilo balandžio pabaigoje, pernai gruodį gesinti gaisrų čia važiuota net aštuonis kartus.
Ne veltui šį pastatą ugniagesiai gelbėtojai vadina „mūsų mylimuoju“.
Dažniausiai gaisrai buvusiame bendrabutyje kyla apleistuose ketvirtajame ir penktajame aukštuose.
Ugniagesiams tenka gesinti net šiukšles.

4 Atsakymai į “Ugniagesiai ir vėl vyko į tą patį namą”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Toks klausymelis man ‘pasistojo’,o kas sumoka uz to namo apsildyma ziema?juk ten langai kaip retis duru nera.kam saskaitos yra israsomos?savivaldybei? jei taip tai mokame visi draugiskai ,juk savivaldybe miestelenai ir islaiko.

 2. kaimynyste parašė:

  O ar kam idomu kaip jauciasi gretimu namu gyventojai,priversti uostyt tuos dumus… Ne vien valkatu beda ten,jei butu kam noro,jau butu pazaboje juos,bet… kazkas samoningai leidzia niokot sita pastata,kad veliau galetu uz lita paimt…apie estetini statinio vaizda ir nesaugia kaimynyste jau nekalbu.

 3. kaimynai namo parašė:

  Kiek gali savivaldybe švaistyti savo biudžeto lėšas, juk ten važiuoja greitosios, gaisrinės, juk viskas kainuoja. Bonžams, pijokams visos privilegijos. Greitoji atlekia su sirenom, juk koks pijokas nudvės. Laikas valdžiai rūpintis padoriais žmonėmis, vaikais, seneliais…., o tie menkystos …..

 4. bordakas parašė:

  Tai lai imone atsakinga uz sio namo prieziura surenka visa „barahlo“ ir nebebus kam ten degti.o jei yra butu savininkai lai tada juos ipareigoja.
  Uz turto neprieziura juk yra atsakomybe?tai kame problemos,.as ju nematau,cia eilinis klierku nenoras spresti problemu.juk tie gaisrines masinu pasivazynejimai kainuoja,kuro eda kaip kranas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto