Ugniagesių dėmesys – socialinės rizikos šeimoms

Pareigūnų susitikimo su socialiniais darbuotojais metu aptartos tolesnio bendradarbiavimo perspektyvos. Nuotrauka iš PGT archyvo

Socialinės paramos skyriuje vykusiame susitikime su ugniagesių gelbėtojų atstovais susumuoti rezultatai ir aptartas tolesnis bendradarbiavimas.

Skatina būsto vertinimo iniciatyvą

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje Mažeikių valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio pareigūnai organizavo susitikimą su socialiniais darbuotojais, kuriame dalyvavo visų devynių Mažeikių rajono seniūnijų socialiniai darbuotojai.
Pokalbio metu pristatyta praėjusiais metais kilusių gaisrų statistika bei aptartas savanoriškos gyvenamųjų būstų priešgaisrinės saugos vertinimo iniciatyvos skatinimas.
„Jau trečius metus, įtraukę į šį darbą seniūnijas, vykdome savanorišką gyvenamųjų būstų priešgaisrinės saugos vertinimą. Žmonės gali kreiptis, jeigu jiems kyla abejonių dėl galimo gaisrų pavojaus, jei juos domina klausimai, ar teisingai įrengta krosnis, ar išlaikomi priešgaisriniai atstumai, ar tinkamai įrengtas dūmtraukis ir panašiai. Mes suderiname laiką ir atvykstame į vietą bei padedame išspręsti kilusius klausimus ir problemas“, – informavo poskyrio viršininkas Mindaugas Gaurilavičius.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto