Ugniagesių galvos skausmas – Sodų gatvės bendrabutis

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Per šešias dienas gauti net šeši ugniagesių iškvietimai į prastą reputaciją turintį Sodų gatvės septintąjį bendrabutį.

Pirmąjį pranešimą, kad šiame name dega butas, Bendrasis pagalbos centras gavo gruodžio dešimtąją. Tuoj po vidurnakčio ugniagesiai apie pusę valandos plušo gesindami apleistą butą.
Antrasis pranešimas apie degantį butą gautas po trijų dienų, taip pat tuoj po vidurnakčio: degė apleistame bute sumestos šiukšlės.
Kitą dieną į šį namą ugniagesiai gelbėtojai vyko net du kartus, trečiadienį – kartą, paskutinįkart – ketvirtadienio rytą. Kiekvienąsyk pareigūnai turi apeiti visus tris viršutinius namo aukštus, patikrinti kiekvieną apleistą būstą, ankstyvą rytą žadinti tvarkingai gyvenančius žmones.
„Visada į tokius pranešimus reaguojame rimtai: siunčiame dideles ugniagesių pajėgas, be reikalo švaistomi biudžeto pinigai, žmonės nei rytą, nei naktį neturi ramybės“, – dėl tokios situacijos piktinosi rajono priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Paulius Milis.
Poskyrio pareigūnai parašė raštą rajono Savivaldybės administracijai, kad imtųsi priemonių ir spręstų susidariusią situaciją. Durų (jeigu jos yra) užkalimas vinimis – ne išeitis, atėjūnai ir benamiai jas be vargo atplėšia.
Ugniagesiai šią savaitę buvo kviesti ir į kitus gaisrus. Trečiadienio vakarą gautas pranešimas, kad Žemaitijos gatvės 54-ajame name dega buto durys. Kai atvyko ugniagesiai, neišplitusią liepsną jau buvo užgesinę patys namo gyventojai. Rajono policijos komisariate dėl tyčinio durų padegimo pradėtas ikiteisminis tyrimas, nustatytas ir 26-erių metų įtariamasis T. A.
Ketvirtadienį apie ketvirtą valandą ryto toks pat pranešimas gautas iš Žemaitijos gatvės devintojo namo. Ugniagesiams pavyko ugnį numalšinti – apdegė durys, aprūko sienos ir lubos.

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

One Reply to “Ugniagesių galvos skausmas – Sodų gatvės bendrabutis”

  1. petras parašė:

    Kokia valdžia toks ir kiemas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto