Ugniagesius gelbėtojus ant kojų sukėlė grėsmingas pranešimas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienį Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) ekipažai į incidentų vietas vyko pagal du iškvietimus. Vienu iš atvejų pranešta, kad dega penkių aukštų namas.
Po šio pranešimo, kuris gautas iš Draugystės gatvės 22-ojo namo gyventojų apie pusę penkių po pietų, į gaisravietę išskubėjo visos mažeikiškių ugniagesių gelbėtojų pajėgos. Tik nuvykus į vietą paaiškėjo, kad incidentas nėra toks grėsmingas, kaip galėjo pasirodyti, – virš namo pirmajame aukšte esančios parduotuvės degė reklaminis skydas. Ugnis užgesinta per kelias minutes, per gaisrą sudegė reklaminis skydas, apdegė virš stendo esantis buto lango rėmas, aprūko siena.
Kiek anksčiau tądien vienas Mažeikių PGT ekipažas buvo išvykęs į Reivyčių apylinkes, kur dėl rasto sprogmens buvo įvestas planas „Skydas“. Kariškiai išminuotojai, atvykę apie trečią valandą po pietų, rastą Antrojo pasaulinio karo laikų 82 mm kalibro minosvaidžio miną išvežė į karjerą ir sunaikino.
Antradienį kariškiai visoje Lietuvoje sunaikino penkis karo laikų sprogmenis, Mažeikių rajone rastas sprogmuo – jau penktasis per šį mėnesį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto