Ugnis baudė neatsargiuosius

Sekmadienį Kurmaičių sodų bendrijoje degė gyvenamasis sodo namelis.
Mažeikiškiams ugniagesiams darbo netrūko visą praėjusią savaitę.

UŽSIDEGĖ NUO KROSNIES
Apie penkioliktą valandą bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Mažeikiuose, sodų bendrijoje „Kurmaičiai“, dega sodo namelis. Kai atvyko ugniagesiai, iš pastato jau veržėsi atvira liepsna. Ugnis tramdyta apie valandą, išdegė namelio vidus, apdegė jame buvę baldai.
„Tiriant gaisro priežastis nustatyta, kad jis kilo nuo perkūrentos ir be priežiūros paliktos krosnies. Moteris, gyvenusi namelyje, užkūrė krosnį ir išėjo, ugnis pastebėta tik tada, kai ugnies liežuviai jau veržėsi pro langus“, – gaisro priežastis nurodė rajono valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio specialistas Vaclovas Česnauskas.
Tą patį rytmetį buvo gautas pranešimas, kad Gyvolių kaime pro pagalbinio pastato stogą rūksta dūmai. Ugnies plitimas buvo sustabdytas gana greitai, apdegė tik medinės lubos dviejų kvadratinių metrų plote. Gaisro priežastis – elektros laidų jungimasis ventiliatoriuje.

SMULKIŲ INCIDENTŲ NETRŪKO
Net trys smulkūs gaisrai, kurie didelių nuostolių neatnešė, užregistruoti ketvirtadienį.
Po vidurdienio pranešta, kad dega ūkinių prekių parduotuvė Sedoje. Nuardę nuo įkaitusio metalinio kamino šiltinimo medžiagą, ugniagesiai gelbėtojai gaisro židinį likvidavo per kelias minutes. Tą patį vakarą Tirkšliuose užsidegė automobilis „Nissan Primera“. Laiku pastebėję, iki atvykstant pareigūnams, gaisrą užgesino patys gyventojai. Ugnis kilo po galine automobilio sėdyne įvykus trumpam laidų jungimuisi. Po poros valandų ugniagesių ekipažas dar gesino degantį šiukšlių konteinerį Mindaugo gatvėje.
Šiukšlių konteineris gesintas ir trečiadienį M. Daukšos gatvėje, o antradienį apleistame pastate Respublikos gatvėje ugniagesiai užgesino benamių padegtas šiukšles. Tą pačią dieną viename iš M. Daukšos gatvės daugiabučių trejų metų berniukas, kai mama išėjo nusirašyti elektros skaitiklio rodmenų, užtrenkė buto duris ir nebegalėjo atrakinti. Panaudojus laužtuvą, durys buvo atidarytos.
Nuotrauka iš PGT archyvo.: Perkūrenta ir be priežiūros palikta krosnis tapo gaisro šiame sodo namelyje priežastimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto