Ugnis įsisuko į ūkinį pastatą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmasis birželio vidurdienis pažymėtas pirmuoju gaisru šį mėnesį Mažeikių rajone – Viekšniuose liepsnojo ūkinis pastatas, ugnį malšino ugniagesių gelbėtojų ekipažai iš Mažeikių, Viekšnių, Balėnų ir Laižuvos.  

Pranešimas apie gaisrą, kuris Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė trečiadienį, kiek po pusės dvylikos dienos, buvo jau kiek pavėluotas: kai į gaisravietę J. Basanavičiaus gatvėje pirmieji atvyko vietos ugniagesių komandos vyrai, dviejų aukštų mūrinis ūkinis pastatas jau skendėjo liepsnose. Iki tol žmonės dar bandė malšinti ugnį, tačiau jos tramdymas baigėsi nesėkme – gesindamas gaisrą, koją apdegė vyras, kurį medikai išsivežė į gydymo įstaigą.

Kova su ugnimi truko beveik dvi valandas, tačiau pastatas virto degėsiais: išdegė ir buvo sulietas vandeniu jo vidus bei jame buvę namų apyvokos daiktai, sudegė medinė pastato perdanga, stipriai apdegė medinės stogo konstrukcijos.

Gaisro priežastis šiuo metu tiria priešgaisrinės peržiūros specialistai.

Tai jau antras ūkinio pastato gaisras per mėnesį Viekšnių miestelyje: gegužės 3-iosios vidurnaktį Šilų gatvėje ugnis visiškai nuniokojo ūkinio pastato stogą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto