Ugnis sunaikino krautuvą, angarą pavyko išsaugoti

Sekmadienio vakarą Kruciuose esančiame didžiuliame angare kilo gaisras. Jo metu visiškai sudegė krautuvas „Volvo“, tačiau nuostoliai galėjo būti dar didesni.

Gaisras kilo apie penktą valandą vakaro Kruciuose esančiame sandėliavimo paskirties angare. Iki atvykstant ugniagesiams gelbėtojams, užsidegusį traktorių krautuvą bandė gesinti čia dirbę žmonės, tačiau jiems to padaryti nepavyko – ugnis jau buvo apėmusi visą transporto priemonę.
Kaip pasakojo pareigūnai, ugniagesiai spėjo pačiu laiku – ugnis jau buvo priartėjusi prie granulių krūvos, bet nespėjo įsisiautėti.
Darbai gaisravietėje vyko iki pat devintos valandos vakaro – numalšinus ugnį, teko vėdinti patalpas nuo dūmų, tik tuomet jas pavyko tinkamai apžiūrėti ir įsitikinti, kad ugnis nepersimetė į angare sandėliuotas granules ir pjuvenas.
Iš kitų praėjusio savaitgalio incidentų, kuriuos teko likviduoti rajono ugniagesiams gelbėtojams, pažymėtini du gaisrai, penktadienį kilę atvirose teritorijose, – Gyvoliuose, Piliakalnio gatvėje, degė žolė ir krūmai, o miesto teritorijoje esančioje Ąžuolyno gatvėje – žolė.

Krautuvai žemės ūkiui Intrac.lt

2 Atsakymai į “Ugnis sunaikino krautuvą, angarą pavyko išsaugoti”

  1. Zenjus parašė:

    Jau ne pirmą kartą ten dega.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto