Ugnis Židikuose sunaikino pastato stogą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje užfiksuoti trys incidentai, susiję su  degusiais suodžiais.
Vienas jų baigėsi gaisru ir pridarė nemažai nuostolių židikiškių šeimai.

Pasikėsino į gyvenamą namą

Šeštadienį, apie antrą valandą nakties, į Bendrąjį pagalbos centrą buvo pranešta, kad iš Židikų miestelyje Perkūno gatvėje esančio namo kamino lekia žiežirbos. Kai į įvykio vietą atvyko vietos ugniagesiai, jie jau pamatė atvira liepsna degantį medinio namo šiferinį stogą. Židikiškiams į pagalbą išskubėjo mažeikiškiai kolegos ir gaisras apie trečią valandą buvo sustabdytas.
Per gaisrą nudegė apie šimtas kvadratinių metrų stogo, apdegė medinės stogo konstrukcijos, vandeniu buvo sulieti baldai ir namų apyvokos daiktai, iš patalpos išnešti du dujų balionai.

Degė suodžiai

Šeštadienio vakarą ugniagesių ekipažai jau skubėjo į Viekšniuose esančią S. Dariaus ir S. Girėno gatvę – pranešta, kad kamine dega suodžiai. Atvykę pareigūnai nulupo aplink kaminą esančias apšiltinimo medžiagas ir aptiko gaisro židinį. Ugnis nespėjo įsisiautėti ir buvo per dvidešimt minučių sutramdyta.
Dar vienas pranešimas apie degančius kamine suodžius pareigūnus pasiekė taip pat šeštadienį iš Rubikų, tačiau čia užteko pabudėti, suodžiai išdegė patys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto