Ūkininkui – kaltinimai žmogžudyste

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teismas atvertė prieš dvejus metus Mažeikių rajone įvykdytos žmogžudystės bylą, kurioje nužudymu kaltinamas 56-erių metų ūkininkas iš Dagių.
Apie pirmą ir vienintelę 2019 metais mūsų rajone įvykdytą žmogžudystę policijos pareigūnams buvo pranešta tų metų birželio 27-osios rytą – Dagiuose, ūkiniame pastate buvo rastas 59-erių metų vyro kūnas su kirstinėmis žaizdomis galvoje ir apdegusia viršutine kūno dalimi. Neblaivus (jam nustatytas 0,99 promilės girtumas) 56-erių metų įtariamasis S. B. buvo sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.
Šiaulių apygardos teisme nagrinėjamoje baudžiamojoje byloje vyko nukentėjusiųjų ir liudytojų apklausa.
Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Vytautas Jončas informavo apie nusikaltimo aplinkybes: „S. B. kaltinamas tuo, kad jis, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kilus asmeniniam konfliktui su R. Ž., savo aukai į galvą, kitas kūno vietas sudavė ne mažiau kaip 45 smūgius. Kaip vėliau konstatavo medicinos ekspertai, vien kietu buku daiktu į nukentėjusiojo galvą buvo suduota ne mažiau kaip 30 smūgių. Aukai nustatyti kaulų lūžiai, sužaloti vidaus organai.“
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto