Ukriniškiai aplankė Platelių apylinkes

Ingos ŠILINSKAITĖS nuotr.

Sekmadienį Ukrinų kaimo bendruomenė keliavo po Žemaitijos nacionalinį parką, aplankė apie Platelių ežerą ir apylinkėse esančias įžymias vaizdingas vietas.

Ekskursiją ukriniškiai pradėjo apsilankymu Platelių dvare, kaimyniniame Beržoro kaime užsuko į medinę Šv. vyskupo Stanislovo bažnyčią, apžiūrėjo daugybę koplytėlių, o užsilipę į 15 metrų aukščio apžvalgos bokštą ekskursantai žvalgėsi po Platelių apylinkes, įspūdingai atrodančias ežere esančias Veršių, Pilies salas ir Pliksalį.
Po ekskursijos į Šaltojo karo muziejų, ukriniškiai keturis kilometrus klaidžiojo po Energetinių labirintų parką, o nuvykę į Barstytalius, nuo penkių metrų apžvalgos bokšto dairėsi po didžiules beveik 35 hektarus užimančias pelkes.
Susipažinimą su žvalgytinais objektais ukriniškiai užbaigė prie didžiojo Barstyčių akmens.
Ukrinų bendruomenės pirmininkė Vilma Vžesniauskienė sakė, kad jų kaimo žmonės turėdami laisvo nuo darbų laiko mėgsta keliauti, yra žingeidūs.
„Stengiamės kiekvieną vasarą į ekskursiją išvykti bent po du kartus. Ukriniškiai niekada nesigaili laiko galėdami praplėsti savo akiratį ir žinias. Šią vasarą jau spėjome pabuvoti kaimyninėje Latvijoje ir aplankyti Dobelės apylinkes“, – pasakojo V. Vžesniauskienė.

Ingos ŠILINSKAITĖS nuotr.

Ingos ŠILINSKAITĖS nuotr.

Ingos ŠILINSKAITĖS nuotr.

One Reply to “Ukriniškiai aplankė Platelių apylinkes”

  1. Radvilė parašė:

    Šauniausia, veikliausia, linksmiausia, sumaniausia, kūrybingiausia rajono bendruomenė :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto