Ukrinuose paminėtas bibliotekos 60-metis

Savivaldybės kultūros ir sporto skyriaus nuotr.

Į Ukrinų kaimo bibliotekos 60-mečio minėjimą susirinko skaitytojai, svečiai, vaikai, mamos, močiutės ir tėveliai – bene kiekvieno ukriniškio gyvenimas vienaip ar kitaip susijęs su šiuo kultūros židiniu.
Šventinio renginio metu prisiminta bibliotekos istorija, kalbėta apie nuveiktus darbus, ateities planus, skambėjo muzika ir meniškas žodis.

Dalyvavo trys kartos

Surengti jubiliejinę bibliotekos šventę padėjo mokytoja Jūratė Šiaulienė. Aktyviai į šventę įsijungė močiučių kolektyvas: jos ir šoko, ir drauge su vaikais vaidino – parengė mini spektakliuką iš knygutės „Kaip Jonelis raides pažino“.
Mamų šokio kolektyvas „Kvistėja“ parodė „Šokį su knyga“. Ukriniškiams patiko bibliotekos istorija, sudėta į skaidres. Ją vaidindami perteikė ir vaikai bei jų mėgstamas personažas – smalsioji padykėlė Pepė.
Ilgametė buvusi šios bibliotekos darbuotoja J. Želvytė-Nicienė dalijosi prisiminimais apie savo darbą,  sutiktus žmones. Apie biblioteką, mėgstamas knygas kalbėjo žodžio kišenėje neieškanti viena aktyviausių bibliotekos skaitytojų Janina Gilienė.
Bibliotekos vadovė V. Muravjovienė dėkojo savo skaitytojams, pagalbininkams ir savanoriams, nepamirštantiems, kad kaime yra ir toks kultūros židinys.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Ukrinuose paminėtas bibliotekos 60-metis”

  1. ukriniske parašė:

    gera cia pas mus, aktyvus jauni zmones ir musu mociutes. Aciu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto