Už gerą kalėdinę nuotaiką – Savivaldybės dovanos

Mindaugo VASILIAUSKO nuotr.

Per šventes negalime susitikti, tačiau Kalėdų nuotaikos trokštame visi. Vienas iš būdų ją sukurti – pasipuošti mūsų darbo ir namų aplinką.
Ta proga Savivaldybė paskelbė kalėdinės aplinkos nuotraukų konkursą.

Atsvaros ieško aplinkoje

Vicemerė Sigutė Bernotienė bendraudama su „Santarve“ sakė, kad tokių konkursų kurį laiką mūsų rajone nebuvo. Šiemet, bendraujant su kultūros darbuotojais ir mąstant, kaip praskaidrinti gyventojų nuotaiką, kilo konkurso idėja.
„Kad ir kaip būtų, žmonės gyvena gyvenimą. Ir šiuo šventiniu laikotarpiu norisi šviesos ir languose, ir kiemuose, ir širdyse. Juk sakoma, kad kai užsiveria durys, atsiveriame langus. Todėl man atrodo, kad žmonės bando ieškoti šviesos, atsvaros kituose dalykuose. Kad ir puošdami savo namus šventėms“, – kalbėjo S. Bernotienė.
Ji pastebėjo, kad visame rajone šiemet yra daug spalvingai apšviestų, papuoštų sodybų, įstaigų pastatų ir teritorijų, tad Savivaldybės konkursas bus šioks toks prasiblaškymas – žmonės išeis nufotografuoti savo papuoštos aplinkos, atsiųs nuotraukų, paskui ras laiko jas visas peržiūrėti.

Nugalėtojus rinksime patys

Nuotraukų konkurso sąlygos tokios: reikia užfiksuoti šventiškai papuoštą aplinką mūsų rajono teritorijoje. Nuotraukas, jų koliažus reikia siųsti elektroninio pašto adresu [email protected] iki gruodžio 28 dienos.
Yra įsteigtos 5 išradingiausių papuošimų nominacijos, į kurias gali pretenduoti konkurso dalyviai: gyvenvietė; įmonė ar įstaiga; sodyba; daugiabutis namas; balkonas, langas.
Siunčiant nuotraukas, reikia nurodyti, į kurią nominaciją pretenduojama, papuoštos vietos adresą ar įmonės, organizacijos pavadinimą ir kontaktinę informaciją.
Visos nuotraukos bus sudėtos į penkis atskirus albumus Savivaldybės „Facebooko“ paskyroje. Nugalėtojus išrinks pagal lankytojų reakciją – labiausiai patikusius aplinkos papuošimus jie įvertins „patiktukais“.
Konkurso nugalėtojai bus paskelbti sausio 11 d. ir apdovanoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*