Už kurą nesumokėjęs vairuotojas – areštinėje

Pareigūnai atkreipia dėmesį, kad daugėjant panašaus pobūdžio nusikaltimų, nukentės sąžiningi vairuotojai, nes gali nutikti taip, kad degalai nebus pilami tol, kol nebus už juos sumokėta. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Per dešimt dienų policiją pasiekė trys pranešimai apie degalų į savo automobilius įsipylusius ir „užmiršusius“ už juos susimokėti vairuotojus. Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių, vienas įtariamasis dviem paroms jau uždarytas į policijos areštinę.

Nusikaltėlis sulaikytas

Pirmadienio rytmetį į AB „Orlen Lietuva“ degalinę, esančią Žemaitijos gatvėje, Mažeikiuose, užsuko automobilis „VW Bora“. Vairuotojas prisipylė kuro už 268 litus ir nesumokėjęs spruko iš degalinės teritorijos. Peržiūrėjus degalinės vaizdo kamerų medžiagą nustatyta, kad transporto priemonė į degalinę įvažiavo jau be valstybinių numerių.
Policijos pareigūnai operatyviai sulaikė įtariamąjį ir jį uždarė į areštinę. Pasak kriminalistų, tai jiems gerai žinomas vyriškis: neseniai jis grįžo iš laisvės atėmimo vietos. Tiriama, ar jis nėra prisidėjęs ir prie kitų panašaus pobūdžio nusikaltimų, dėl kurių pastarosiomis dienomis pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Ne pirmas atvejis

Per keletą savaičių „Orlen Lietuva“ degalinė Žemaitijos gatvėje nuo „užuomaršų“ nukenčia antrą kartą. Gruodžio 20-ąją nenustatytos markės automobilio vairuotojas paspruko, prisipylęs kuro už du šimtus litų.
Pareigūnai tiria ir gruodžio 29-osios vakarą įvykdytą nusikaltimą Užežerės kaimo degalinėje. Tamsios spalvos „Fiat“ automobiliu atvykęs vyriškis prisipylė benzino už daugiau kaip 220 litų, šoko į mašiną ir nuvažiavo.

Padeda vaizdo kameros

„Visose degalinėje yra vaizdo stebėjimo kameros, todėl vagišiams sunku nuo atsakomybės išsisukti“, – garantavo kriminalinės policijos poskyrio viršininkas Mindaugas Jaremčiukas.
Pareigūnas pastebėjo, kad daugėjant panašaus pobūdžio nusikaltimų, nukentės sąžiningi vairuotojai, nes gali nutikti taip, kad degalai nebus pilami tol, kol nebus už juos sumokėta.
Anot M. Jaremčiuko, vis dar pasitaiko atvejų, kada degalinių klientai ne iš blogos valios, bet iš tikrųjų pamiršta susimokėti už įsipiltą kurą.

2 Atsakymai į “Už kurą nesumokėjęs vairuotojas – areštinėje”

  1. ai parašė:

    blogai degalines operatoriai daro,pirma pinigai po to kuras.

  2. A76 parašė:

    Kai benzinas nuo naujuju pabrangsta 20 centu uz litra, tai sukelia ivairiu nepatogumu saziningiems vairuotojams :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto