Už narkotikus – ilgi nelaisvės metai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Septyneri metai nelaisvės – tokį nuosprendį išgirdo 30-metis mažeikiškis, kaltintas dėl labai didelio kiekio narkotinių ir psichotropinių medžiagų laikymo ir platinimo.

Slėpė karjere

Pirmą kartą teisiamųjų suole atsidūręs mažeikiškis A. G. nusikaltimą įvykdė 2019 m. lapkričio 21 d., kai Klaipėdos rajone iš per ikiteisminį tyrimą nenustatyto asmens už 6 tūkstančius eurų nusipirko daugiau kaip penkis kilogramus narkotinės medžiagos – kanapių. Tą pačią dieną kaltinamasis pirkinį automobiliu „Mercedes Benz“ pargabeno ir paslėpė savo name Mažeikių rajone.
Neilgai trukus tuo pačiu automobiliu kanapės buvo išvežtos ir užkastos netoliese esančiuose apleistuose karjeruose Griežėje. Po kelių dienų, kai lauke jau buvo tamsu, vyriškis atvažiavo į minėtus karjerus patikrinti, ar laukiniai gyvūnai neišrausė užkastų kanapių, čia ir buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

Narkotikus pirko už santaupas

Mažeikiškis buvo kaltinamas ir tuo, kad savo namuose savadarbiu įrankiu iš nenustatyto kiekio namuose laikytų kanapių išspaudė aliejų, kurio sudėtyje yra mažiau kaip 4,677 g psichotropinės medžiagos (tetrahidrokanabinolio).
„Kaltinamasis teisme savo kaltę pripažino visiškai ir gailėjosi dėl tokio savo poelgio. A. G. sakė, jog kanapės buvo nupirktos iš santaupų, kurias sukaupė anksčiau uždarbiaudamas Didžiojoje Britanijoje. Vyras prisipažino, jog narkotikus vartoja ir pats, tačiau psichotropinės medžiagos davė ir sunkiai sergančiam savo giminaičiui skausmui malšinti“, – apie bylą sakė Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Vytautas Jončas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Už narkotikus – ilgi nelaisvės metai”

  1. Jonas parašė:

    Ne Geidžiuose, o Griežėje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto