Už naudojimąsi svetimu galimybių pasu – areštas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Už pasinaudojimą svetimu galimybių pasu mažeikiškiui teks 20 parų praleisti Šiaulių policijos areštinėje. Jo laukia dar viena bausmė – už bandymą įvykdyti vagystę.

Pirmadienį Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmuose išnagrinėta baudžiamoji byla dėl pasinaudojimo svetimu galimybių pasu, kurioje šia nusikalstama veika buvo kaltinamas 57-erių metų mažeikiškis R. D.
Spalio 25 d. R. D. apsilankė M. Daukšos gatvėje esančiame prekybos centre, kur pateikė galimybių pasą, priklausantį dvejais metais vyresniam P. V.
Telšių apylinkės teismo pirmininko padėjėja ryšiams su visuomene Kristina Videikienė pranešė: „Ikiteisminio tyrimo metu apklaustas R. D. savo kaltę pripažino visiškai ir nurodė, kad išvakarėse paprašė pažįstamo asmens P. V. paskolinti galimybių pasą, kad galėtų nueiti į prekybos centrą. Papildomai apklaustas lapkričio pradžioje kaltinamasis jau nurodė, kad iš P. V. galimybių paso nesiskolino, tiesiog jį rado mieste, ant gatvės.“
Galimybių paso savininkas tvirtino, kad dokumento niekam neskolino, o kur ir kada galėjo jį pamesti, neatsimena.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

10 Atsakymų į “Už naudojimąsi svetimu galimybių pasu – areštas”

 1. tam xxx parašė:

  Kad tu ir iš ten bandysi jį išsitraukti :))))

 2. to joks cirkas parašė:

  Pats juokingiausias pavadinimas: galimybių pasas. Kokių galimybių? Lietuvių k. žodynas nurodo: galėjimas, galimas daiktas. Kam ir kur galėjimas? Nueiti į perkybcentrį? Kavinę, klubą? Kodėl jis neįvardijamas Paskiepytojo (vakcinuotojo) pasas?
  Beje, ar prisimenate, kai maždaug apie 1989 buvo tokios atskirų miestų gyventojų kortelės? Su ja galėjai savo mieste nusipirkti ištuštėjusiose parduotuvėse paprasčiausią daiktą. Kitame mieste – negalėjai. Tai čia irgi toks panašus sugalvojimas.

 3. Valdos parašė:

  Šitas popiergalis niekur neregistruotas ir jis yra neteisėtas!

  1. to Valdos parašė:

   Tik kažkodėl šitą, anot jūsų, neteisėtą popiergalį visomis priemonėmis bandote gauti :) Netgi neteisėtomis.

 4. Galimybės parašė:

  Yra L.R. pasas ir jeigu turi pakankamai lėšu o jei ju nėra tai galimybėmis reikia džiauktis tik su primestomis saligomis

 5. As parašė:

  Nu tikras cirkas be pinigu

 6. Anonimas parašė:

  Nematau jokio cirko, kai kažkoks galbūt sergantis žmogėnas su svetimu pasu blaškosi po visą miestą.

  1. virusas parašė:

   Tai sergantis žmogus su savo galimybių pasu taip pat gali blaškytis po visą miestą.. Ar yra didelis skirtumas nuo kokio žmogaus užsikrėsi- su galimybių pasu ar be galimybių paso? Gal pas ,,galimybininkus” virusas edukuotas?

 7. Žinot parašė:

  Matyt, nebeturi ką teismai veikti… Cirkas be pinigų!

  1. Joks parašė:

   čia cirkas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video