Už teismo nutarties nepaisymą gresia nauja bausmė

Nuotr. iš redakcijos archyvo

56-erių metų mažeikiškis, pastebėtas nevykdantis teismo nutarties, vėl tapo įtariamuoju.

Liepos 25 d. Vytauto gatvėje vyriškis, vairuojantis automobilį „Opel Vectra“, buvo sustabdytas policijos pareigūnų. Mažeikiškis vairavo neturėdamas vairuotojo pažymėjimo, tad jam buvo surašytas administracinis protokolas.
Probacijos tarnybos pareigūnai nustatė, kad vyras, vairuodamas automobilį, nevykdė Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų gegužės 15 d. sprendimo, kai teisėjai jam buvo paskyrę baudžiamojo poveikio priemonę – nevairuoti kelių transporto priemonės.
Surinkus visą medžiagą, ketvirtadienį mažeikiškio atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vengimo atlikti su laisvės atėmimu nesusijusią bausmę. Už tai jam gresia bauda arba areštas.
Tokių nusižengėlių, kurie nevykdo teismo sprendimų, Lietuvoje yra nemažai – per devynis šių metų mėnesius dėl šios priežasties registruoti 289 baudžiamieji nusižengimai.

One Reply to “Už teismo nutarties nepaisymą gresia nauja bausmė”

  1. Jo parašė:

    Dabar neprivaloma veziotis vairuotojo pazymejimo,bet pvz.vakar Vieksniuose sustabdę policininkai prašo pazymej. Tai kokius įstatym.valdziasnukiai priiminėja,jei tarpusavy nesusitaria

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*