Uždrausta nelegalios konditerės veikla

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių vartotojo skundas Mažeikių valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai, kad internete reklamuojama konditerija yra gaminama nelegaliai, pasitvirtino.

Nustatyta pažeidimų

Tarnybos inspektoriams patikrinus nurodytu adresu Mažeikiuose, Pavasario gatvėje, vykdomą gamybą, paaiškėjo, kad įvairūs konditerijos gaminiai pagal telefonu priimamus užsakymus buvo gaminami buto virtuvėje.
Veikla vykdyta neturint Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo ar verslo liudijimo. Savikontrolės žurnalai nebuvo pildomi, taip pat nebuvo receptūrų ir technologinių aprašymų. Nelegalia veikla užsiimanti mažeikiškė tikrintojams negalėjo pateikti žaliavų ir maisto produktų įsigijimo dokumentų, dirbo nepasitikrinusi sveikatos, neišklausiusi higienos žinių mokymo kursų.

Būtinos gamybinės patalpos

Mažeikių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai uždraudė moteriai nelegaliai užsiimti šiuo verslu, suteikė jai konsultaciją, kaip įteisinti veiklą ir kokių reikalavimų privaloma laikytis, norint tvarkyti maistą.
„Buto virtuvė yra šeimos aplinka. Jokiu būdu negalima joje ruošti maistą, skirtą parduoti. Tam reikalingos visus reikalavimus atitinkančios gamybinės patalpos“, – „Santarvei“ paaiškino  tarnybos viršininkas Zigmantas Stumbra.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

12 Atsakymų į “Uždrausta nelegalios konditerės veikla”

 1. zemaitis :) parašė:

  jo jo mokesciu slepimas:)))))))))) bobutes dar pradekit baust kurios koki litra braskiu parduoda kur nors prie azuolo parduotuves :) grynai uzsakymas kazkieno ir tiek, smabus skriaudzia mazus , visa musu salies politika :)

 2. nuomone parašė:

  O tie, kurie raso „geda skundikui “ ir t.t. Na taip, gal ir geda, bet zingsnis teisingas padarytas. Kodel kiti turi moket mokescius, pirktis licencijas ir laikytis istatymu noredami dirbti? Kai tuo tarpu, kiti uzdarbiauja nuo valsybes slepdami mokescius ir dar pasalpas gauna (nekalbu butent apie sia situacija), bet tokiem zmonem neturi buti geda?

 3. to zemaitis parašė:

  Mama uzsiima kugelio pardavynejimu? Jug aiskiai viskas tekste parasyta. Juokingas Jusu komentaras.
  Gaila moters, zinoma. Taciau tai yra mokesciu slepimas. Butu atsidariusi individualia veikla, ir butu buve paciai ramu. O kad anksciau ar veliau atsiras tokiu, kurie isskus – reikejo tiketis.. Naivu skelbtis, dirbti ir manyti, kad niekas nepagaus…
  Bukim bedni, bet teisingi..

 4. kepėja parašė:

  Tik užregistruoju individualią veiklą: kepu, parduodu ir ramiai miegu.

 5. Nezinau parašė:

  Kazkam labai pavydas sueme.

 6. zemaitis :) parašė:

  kai mama iskeps koki kugeli, ar kotleta , reiks mamos paprasyt pazimejimo sveikatos, zaliavu isigijimo dokumentu, recepturos ir dar ten kazkokiu biurokrainiu nesamoniu kuriu cia prirase kazkas :) kur ritas i pasaulis :)

 7. na ir kas? parašė:

  Na ir kas, kad sertifikuota, licezijuota, ekologiška dešra su guminių pirštinių įdaru. Čia kai pas žmogų užsakai jei kas ne taip gali ir į dūdą duot ir jei patiko ačiū pasakyt, o tie visokie papieriai ir reikalavimai, jei norėsi žiurkienos prikimšt galėsi nieks nesutrukdys.
  Čia konkurentų ir pavyduolių skundas.

 8. cha.. parašė:

  Geda!!!! Nepatinka neuzsisakai ir viskas. Namie dar skaniau gamina nei kai kuriuos aukstos klases restoranuos.. Kam reik lyst prie zmoniu.. Fui

 9. Skundikas parašė:

  kuri dar nor iskepti man pasvinkusi kotleta ?

 10. Nijole parašė:

  Geda skundikui… nevalgyk namie o tai nusinuodysi..virtuvej pavojinga gaminti..reikia valgyklose arba restoranuose valgyti

 11. e parašė:

  na nubaust reikia ta stukaciu.ar negeda tau stukaciau.kalejime butum dulkinam.[as][a] per visurskalikai ne zmones.padugnes

 12. xxx parašė:

  o kazin kur zmones uzsikrecia visokiom ligom?-kavinese,restoranuose. o kiek yra uzsikretusiu namie?gi visi maista buto virtuveje ruosiam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto