Užduotis mažeikiškei – Šatrijos Raganos premijos laureatų bendrija

Mažeikių Rotary klubo „Liberta“ narės su Jūrate Norvaišiene (trečia
iš dešinės) po premijos įteikimo.
Nuotr. iš asmeninio archyvo

Gera daryti gera.
Šatrijos Ragana

Praėjusią savaitę Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įteikta 23-ioji rašytojos Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos premija, ji skirta Jūratei Norvaišienei. Paraišką-pasiūlymą šiai premijai skirti teikėme mes – Mažeikių Rotary klubo „Liberta“ narės.
Mažeikių krašto rotarietės, bendradarbiaudamos su Jūrate ir įgyvendindamos ne vieną Mažeikių miesto bendruomenei svarbų projektą, pažino ją kaip geranorišką, nuoširdžią, supratingą, kūrybingą, paprastumu ir žmogiškumu spinduliuojančią asmenybę.

Nenuostabu, kad ji jautė tikslą užsiimti labdaringa veikla.
Daugiau nei prieš dešimtmetį Jūratė savo iniciatyva pradėjo skelbti žinią apie galimybę tapti kaulų čiulpų donoru. Ji taip pat yra potenciali kaulų čiulpų ir kraujo donorė. Onkohematologinių ligonių bendrija (OHLB) „Kraujas“, prie kurios įkurta kaulų čiulpų donorystę propaguojanti informacinė kampanija „Būk geras“, padėjo Jūratei skleisti žinią ir skatinti žmones registruotis į negiminingų kamieninių kraujo ląstelių registrą.
Jūratės iniciatyva, kraujo laboratorijos „Rezus.lt“ filiale Mažeikiuose pradėti imti kraujo mėginiai potencialių kaulų čiulpų donorų registrui.
Laisvalaikiu Jūratės kūrybingumas sugula į eiles. Šią vasarą J. Norvaišienė pristatė jau antrą poezijos rinktinę „Žiedais gyvenimas gyvas“. Pirmoji poezijos rinktinė – „Trys saujos laimės“.

Jūratę Norvaišienę pasveikinti susirinko didelis būrys mažeikiškių. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Šventinėje premijos įteikimo ceremonijoje Jūratė buvo paskatinta eiti į visuomenę ryžtingiau ir globaliau – steigiant Rašytojos Šatrijos Raganos premijos laureatų bendriją.
Mažeikių RK „Liberta“ narės džiaugiasi ir dėkoja bendraminčiams, palaikiusiems idėją, J. Norvaišienę apdovanoti už rašytojos Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos pradėtos labdaringos, altruistinės veiklos tęsimą, novatoriškų literatūrinių idėjų sklaidą ir įgyvendinimą bei savanorišką kultūrinį šviečiamąjį darbą Mažeikių krašte bei Lietuvos ir Mažeikių miesto vardo garsinimą tarptautiniuose poezijos konkursuose.
Mažeikių RK „Liberta“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto