Užlieknėje muzikavo ne tik moksleiviai, bet ir bendruomenės atstovai

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Užlieknės pagrindinės mokyklos auklėtiniai dalyvavo „Muzikiniame šou“. Jau šeštą kartą organizuojamas renginys suburia ne tik mokinius ar mokytojus, bet ir visą kaimo bendruomenę.

Mokyklos jaunieji žurnalistai „Santarvę“ informavo, kad šventė tradiciškai prasideda jai sukurtu himnu. Į jį jaunimas sudėjo gražias mintis bei gerą nuotaiką. Renginio metu vyksta ne tik mokinių pasirodymai, bet ir komandų rungtynės. Šiais metais tarpusavyje varžėsi net 8 komandos.
Renginio vedėjos Inga Pudžiuvelienė ir Daiva Čirvinskienė paruošė įvairių užduočių. Komandoms reikėjo iš balso, o vėliau ir iš nuotraukos atspėti atlikėją, sudainuoti lietuvių liaudies dainą, išspręsti muzikos teorijos kryžiažodį.
Jaunųjų žurnalistų teigimu, labiausiai mokiniams patinka pasirodyti patiems, parodijuojant kurį nors atlikėją ar grupę. Renginyje „svečiavosi“ „Rugiagėlių berniukai“, Mino, „Žentai“, Monika ir Vitalija Katunskytės, „Mokinukės“ bei įvairūs užsienio atlikėjai.
Kartu su mokyklos bendruomene renginyje dalyvavo ir tėveliai, kurie visus pralinksmino savo nuotaikingu pasirodymu. Užlieknės kaimo bendruomenės pirmininkas Juozas Kazbaris pasidžiaugė, kad „Muzikinis šou“ – puiki proga visiems pabūti kartu.
Mokyklos atstovai „Santarvei“ pasakojo, kad gerą nuotaiką renginio metu palaikė 9 klasės mergaičių dainų ansamblis, malonu buvo klausyti saksofonu grojančio Juliaus Daujoto, trimitininko Vilmanto Kersnausko.
Bendruomenę nustebino gitara skambinančių Gretos Daujotaitės bei Kristinos Kučkaitės ir joms pritariančių 7 ir 9 klasių mergaičių ansamblio pasirodymas.
Po visų pasirodymų mokyklos direktorė Emilija Kersnauskienė paskelbė komisijos išrinktus nugalėtojus. Pereinamąjį prizą – „dainuojantį“ paukštį šiemet laimėjo 6–7 klasių mokiniai. Visos kitos komandos už aktyvų dalyvavimą gavo padėkos raštus bei saldžių prizų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto