Užpuolė ir sumušė vėlyvą praeivį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Naktinis pasivaikščiojimas apgirtusiam mažeikiškiui baigėsi tuo, kad jis užkliuvo chuliganams ir buvo sumuštas. Laimei, yra gyventojų, neabejingų daromiems nusikaltimams, – jiems padedant, pareigūnai sulaikė mušeikas.

Incidentas kilo penktadienį, apie antrą valandą nakties, Žemaitijos gatvėje. Žmonės pamatė, kaip du vyriškiai sumušė trečią vyrą ir nuėjo savo keliais. Gyventojai apie tai pranešė skubios pagalbos telefonu 112, sulaukė policijos ekipažo ir nurodė, kur nuėjo įtariamieji.
Pareigūnai netoli įvykio vietos sulaikė du įtariamuosius – anksčiau į policijos akiratį nepatekusius devyniolikmetį, kuriam nustatytas 0,64 promilės girtumas, ir trisdešimtmetį, kurio girtumas siekė 1,58 promilės. Jie įtariami sumušę taip pat neblaivų (2,56 promilės) 43-ejų metų vyriškį.
Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo, jo metu ir paaiškės, kuo vyriškiams užkliuvo vėlyvas praeivis. Už tokią nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto