„Užsienietis“ liko be dokumentų ir pinigų

Aplinkybių, kaip prarado pinigus ir dokumentus, pabudęs mažeikiškis neprisiminė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sunkios pagirios ir kelionė per įvairias įstaigas, norint pasidaryti dokumentų kopijas, – tokios pasekmės ketvirtadienio rytą laukė neseniai iš užsienio grįžusio 27-erių metų mažeikiškio, kuris atsibudo prie gyvatvorės apvogtas.

Policijos komisariatas ketvirtadienį gavo pranešimą iš minėto mažeikiškio, kad apie antrą valandą nakties jis atsibudo prie Žemaitijos gatvės septintojo namo esančios gyvatvorės. Patikrinęs savo drabužius, vyriškis pamatė, kad dingo odinė piniginė su svarbiais dokumentais: asmens tapatybės kortele, anglišku vairuotojo pažymėjimu, banko „Lloyds“ kortele, „Swedbank“ kortele su PIN kodu (sąskaitoje buvo keturi šimtai litų). Mažeikiškis taip pat neteko piniginėje laikytų 440 svarų sterlingų bei mobiliojo ryšio telefono, kurio markės neatsimena. Vyras patyrė materialinės žalos už 2 340 litų. Pareigūnams jis tvirtino jokių vagystės aplinkybių neatsimenąs.
Rajono Policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pareigūnai ragina gyventojus per šventes alkoholį vartoti saikingai, nevaikščioti neblaiviems po vieną, verčiau pasinaudoti taksi paslaugomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto